روایت همبستگی و وحدت مذاهب تا هم افزایی دولت و خیرین در سفر وزیر کشور

۱۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۷:۲۹
کد خبر: ۴۷۳۳۲۹۹
روایت همبستگی و وحدت مذاهب تا هم افزایی دولت و خیرین در سفر وزیر کشور
وزیر کشور در سفر یک روزه خود به شهرستان‌های جنوبی استان فارس، ضمن بازدید از نقاط زلزله زده اوز، با علمای اهل سنت، خیرین و سرمایه گذاران این استان دیدار کرد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، احمد وحیدی در سفر یک روزه خود به استان فارس به همراه استاندار و مدیران استانی، در پایان حضور در شهرستان‌های جنوبی استان، در شهر لار گفت: در سفر امروز به شهرستان اوز، در کنار سرکشی به عزیزان زلزله زده، وضعیت خدمت رسانی را بصورت میدانی بررسی و در جلسه ستاد بحران با حضور استاندار محترم فارس حاضر شدم و تصمیمات خوبی گرفته شد.
وی خاطرنشان ساخت: اقدامات ارزشمندی تاکنون انجام شده است، البته مردم عزیز نیز خواسته‌هایی داشتند که با توجه به حجم آسیب به حدود ۶۰۰ خانوار، تصمیمات مناسبی اتخاذ شد.

وزیر کشور افزود: در بعضی شهرستان‌های دیگر هم حاضر شدم و جلسات خوبی داشتیم از جمله دیدار با علمای اهل سنت اوز داشتم که جلسه مفید و مؤثری بود و این عزیزان مثل همیشه با صفا و صمیمیت، همبستگی و وحدت خود را در منطقه با همه آموزه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کردند و حمایت‌های خود را مثل همیشه اظهار داشتند.

 وحیدی ادامه داد: جلسه‌ای با خیرین و معتمدین شهرستان‌های لار و گراش نیز داشتیم؛ از مشخصات قابل ارزش در این منطقه وجود خیرین و معتمدینی است که اقدامات خوب و زیادی توسط آنان انجام شده و برای ادامه کار نیز اعلام آمادگی کردند البته خواسته‌هایی هم از دولت داشتند که حتما به آن‌ها رسیدگی خواهیم کرد.

وی اظهار کرد: خیرین می‌توانند در حوزه‌های سرمایه گذاری هم به عمران و آبادانی منطقه کمک کنند که ان شاءالله با هم‌افزایی خیرین و دولت زمینه‌های بهتری برای شهرستان‌های این منطقه فراهم خواهد شد.

 انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *