تداوم همکاری‌های ۲ باشگاه سپاهان و زنیت در رشته‌های والیبال و هندبال

10:58 - 17 شهريور 1402
کد خبر: ۴۷۳۳۲۹۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
تداوم همکاری‌های ۲ باشگاه سپاهان و زنیت در رشته‌های والیبال و هندبال
باشگاه‌های سپاهان اصفهان و زنیت روسیه برای آغاز همکاری در رشته‌های والیبال و هندبال با یکدیگر به تفاهم رسیدند.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به همراه حامد اصفا مدیر امور بین‌الملل باشگاه سپاهان با اعضای باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ دیدار و گفتگو کردند.

ساماسانوف مدیرکل والیبال باشگاه زنیت، زیدنی کف مدیر ورزشی باشگاه والیبال زنیت، زیزا مدیرکل هندبال باشگاه زنیت، خرافوف معاون مدیرکل باشگاه هندبال زنیت و یوری مدیر امنیت باشگاه زنیت از جمله اعضای باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ بودند که در این جلسه حاضر بودند.

در این جلسه در خصوص گسترش همکاری‌ها و تعیین نقشه‌راه بین باشگاه سپاهان و زنیت در زمینه ورزش‌های والیبال و هندبال گفتگو و تبادل نظر صورت گرفت و ساکت ابراز امیدواری کرد در آینده شاهد همکاری‌ها گسترده  دو باشگاه در والیبال و هندبال همچون فوتبال باشیم.

برگزاری کمپ‌های تمرینی، دوره‌های آموزشی برای مربیان، دوره‌های پزشکی، حضور تیم‌های والیبال و هندبال دو باشگاه در تورنمنت‌های مختلف و برگزاری کمپ برای رده‌های سنی مختلف آکادمی‌های والیبال و هندبال از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود که با استقبال اعضای باشگاه زنیت رو‌به‌رو شد.

لازم به ذکر است، باشگاه‌های فولاد مبارکه سپاهان و زنیت سن‌پترزبورگ روسیه از سال ۱۴۰۰ تفاهم‌نامه خواهرخواندگی امضا کردند و همکاری‌های مختلفی را تاکنون داشته‌اند؛ همچنین برنامه‌ریزی‌ها برای ادامه و گسترش همکاری‌ها انجام شده است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *