رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی
فرمانده سپاه تهران بزرگ:

دشمنان هیچ راهبردی برای مقابله با انقلاب اسلامی ندارند

12:35 - 30 مرداد 1402
کد خبر: ۴۷۳۰۳۱۰
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
دشمنان هیچ راهبردی برای مقابله با انقلاب اسلامی ندارند
سردار «حسن‌زاده» فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت را بزرگترین چالش دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی دانست و گفت: امروز رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکا به ذلت و خواری افتاده‌اند و هیچ راهبردی برای مقابله با انقلاب اسلامی ندارند.

خبرگزاری میزان - به گزارش دفاع‌پرس، سردار سرتیپ پاسدار «حسن حسن‌زاده» فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در یادواره شهدای شاخص دولت و گرامیداشت روز کارمند که صبح امروز (دوشنبه) در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد، با بیان اینکه خانواده معظم شهدا با حضور خود، این مراسم را نورانی کردند، اظهار داشت: سربلندی، عزت و عظمت امروز انقلاب اسلامی که دشمن را به زانو درآورده است، مدیون خون مطهر شهدا هستیم.

سردار حسن‌زاده فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت را بزرگترین چالش دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی دانست و افزود: امروز رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکا به ذلت و خواری افتاده‌ند، مشکلات درونی آن‌ها را احاطه کرده است و هیچ راهبردی برای مقابله با انقلاب اسلامی ندارند.

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تأکید کرد: شکست‌های پی در پی، دشمنان را زمین‌گیر کرده و آن‌ها اعتراف می‌کنند که چاره‌ای در برابر انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت ندارند.

وی بیان کرد: امروز دنیای غرب به این نتیجه رسیده است که وجود، پیشرفت و حرکت انقلاب اسلامی و فرهنگ مقاومت عامل نابودی آن‌هاست و این به برکت وجود شهدای انقلاب اسلامی است.

سردار حسن‌زاده با بیان اینکه شهدا درس مقاومت، جهاد، ایثار و شهادت را به همه ما آموختند، گفت: دشمنان به گونه‌ای القا می‌کردند که شهادت مربوط به دوران دفاع مقدس است، اما این شهدای مدافع حرم بودند که به‌پا خاستند و در دفاع از حرم هزاران کیلومتر از میهن خود، در سوریه و عراق حصور یافتند و نشان دادند که درس ایثار و شهادت را از مکتب شهیدان انقلاب اسلامی به درستی آموختند.

فرمانده سپاه تهران بزرگ همچنین به فتنه سال گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: دشمنان در فتنه اخیر از تمام ظرفیت‌های خود برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده کردند، اما به فضل الهی و با رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی نقشه‌های آن‌ها خنثی شد و ملت ایران قدرتمندانه در صحنه حضور پیدا کردند.

وی درخصوص وضعیت دشمنان ملت ایران اظهار داشت: دشمنان در نقطه ضعف خود قرار دارند و به فضل خدا و برکت خون شهدا انقلاب اسلامی در اوج قدرت است.

سردار حسن‌زاده با بیان اینکه همه باید با جهاد تبیین در برابر جنگ شناختی دشمن قیام کنیم، عنوان کرد: موفقیت و پیروزی و تضمین موفقیت آینده ما منوط به قیام همه ما است؛ به‌ویژه پاسداران و بسیجیان باید در جهاد تبیین بدرخشند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *