رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از طرح‌های شهرک صنعتی یاسوج بازدید کرد

9:37 - 29 مرداد 1402
کد خبر: ۴۷۳۰۰۱۴
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از طرح‌های شهرک صنعتی یاسوج بازدید کرد
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:سیاست‌های حمایتی دستگاه قضایی استان، راه اندازی و احیاء بنگاه‌های اقتصادی است.

خبرگزاری میزان_ در اجرای مصوبات ستاد پیگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان کهگیلویه وبویراحمد، سید علی ملک حسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، حامد رهبر معاون پیگیری حقوق عامه با همراهی مرادی نژاد مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان با حضور میدانی در شهرک صنعتی شماره ۳ یاسوج، از برخی از طرح‌های سرمایه گذاری در حال احداث که با مشکلاتی روبرو شده اند، بازدید کردند.

دادستان مرکز استان با بیان اینکه در اجرای یکی از مصوبات ستاد پیگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان کهگیلویه وبویراحمد بازدید میدانی از طرح‌های اقتصادی در استان مصوب شده بود، افزود: در همین راستا برخی از سرمایه گذاران در شرایط فعلی اقتصادی کشور و در ایام کرونا، نتوانسته اند به تمام تعهدات خود عمل کنند و در حال حاضر در قرارداد‌های خود با بانک‌ها و نهاد‌های دولتی به مشکل برخورد کرده‌اند.

ملک حسینی بیان کرد: دستگاه قضایی استان با عزم جهادی و بررسی میدانی ضمن شناسایی مشکلات، در جایی که عمد و تقصیری متوجه سرمایه گذار نبوده، بلحاظ نقش مؤثر این طرح‌ها در ایجاد شغل و کاهش معضل بیکاری در استان، با ارائه پیشنهاد و اتخاذ سیاست‌های حمایتی، تمام تلاش و توان خود را برای راه اندازی و احیاء این بنگاه‌ها بکار خواهد گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در پایان اظهار کرد: در جریان این سرکشی تعدادی از مجریان طرح ها، به بیان مشکلات خود پرداختند و مقرر شد گزارش این بازدید در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی مطرح و در صورت امکان با اقدامات حمایتی و اعطای مهلت از سوی دستگاه‌های ذی ربط، فرصت تکمیل و احیاء این بنگاه‌ها فراهم شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *