ورود میدانی دادستانی تهران به حادثه ریزش ساختمان در منطقه خلازیر و تعیین بازپرس ویژه بدین منظور

23:03 - 15 مرداد 1402
کد خبر: ۴۷۲۷۵۹۵
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
ورود میدانی دادستانی تهران به حادثه ریزش ساختمان در منطقه خلازیر و تعیین بازپرس ویژه بدین منظور
دادستان تهران در پی ریزش ساختمان در منطقه‌ی خلازیر و فوت ۳ نفر، از صدور دستور به منظور تشکیل پرونده قضایی در دادسرای تهران و تعیین بازپرس ویژه به منظور بررسی ابعاد حادثه، خبر داد.

علی صالحی در گفتگو با میزان در خصوص ریزش ساختمان در منطقه خلازیر، واقع در جنوب تهران اظهار داشت: عوامل انتظامی و شهرداری تهران با توجه به وجود ساختمان‌های ناایمن در این محدوده، از بامداد امروز با حضور در منطقه خلازیر، نسبت به اجرای عملیات تخریب این ابنیه ناایمن، اقدام نمودند.

دادستان تهران تصریح کرد: متاسفانه در حین اجرای این عملیات‌ها، یکی از ساختمان‌ها دچار ریزش شده و تعدادی از نیرو‌های انتظامی و شهرداری تهران زیر آوار محبوس می‌گردند.

وی افزود: حسب بررسی‌های صورت‌پذیرفته، طی این حادثه، تاکنون ۳ نفر جان خود را از دست داده که پیکر این افراد توسط عوامل امدادی حاضر در صحنه، از زیر آوار خارج گردیده است.

صالحی تاکید کرد: در ساعات اولیه وقوع حادثه موصوف، این دادستانی ضمن تشکیل پرونده قضایی در این زمینه و اعطای ماموریت به دو تن از معاونین و همچنین تعیین بازپرس ویژه به منظور حضور میدانی در محل واقعه، بررسی ابعاد حادثه، صدور دستورات لازم و مدیریت امور مستحدثه، نسبت به ورود میدانی به واقعه‌ی موصوف اقدام نموده است که متعاقباً اطلاع رسانی لازم از نتیجه اقدامات، صورت خواهد پذیرفت.

انتهای پیام/


برچسب ها: دادستان تهران

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *