نظارت جدی برای کنترل بیشتر بازار در آستانه شب یلدا

۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۱:۵۶
کد خبر: ۴۷۲۷۲۰
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران با اشاره به برگزاری جلسه مشترک کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات و کمیته نظارت و بازرسی کارگروه تنظیم بازار از نظارت جدی برای کنترل بیشتر بازار در آستانه شب یلدا خبر داد.

محمد علی اسفنانی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، با اشاره به برگزاری جلسه مشترک کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات و کمیته نظارت و بازرسی کارگروه تنظیم بازار بیان داشت: در این جلسه مسائل مربوط به گرانی لبینات مورد بررسی قرار گرفت.

وی گفت: گزارش‌های مختلفی از سوی سازمان تعزیرات، سازمان حمایت از مصرف کننده و صنعت و وزارت صنعت، معدن و تجارت قرائت  و مقرر شد ابعاد مختلف موضوع بررسی گردد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: مقرر شد با توجه به اینکه به ایام آخر آذر و شب یلدا نزدیک می‌شویم نظارت‌های جدی‌تری صورت بگیرد همچنین کنترل بیشتر بازار در فعالیت‌های تعزیرات ملموس‌تر و تعداد بیشتری از اکیپ‌های گشت فعال گردد.

وی با اشاره به گرانی محصولات لبنی گفت: در این جلسه قرار شد از مراحل تهیه و تولید شیر تا زمانی که به کالای نهایی برای مصرف می‌رسد نظارت جدی اعمال و در صورت برخورد با تخلفات پرونده تشکیل و رسیدگی لازم صورت گیرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در پایان گفت: باید به نحوی مدیریت کنیم که قیمت واقعی تولیدات لبنی را به حدی برگردانیم که مورد تایید ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت از مصرف کننده قرار بگیرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *