توزیع یک میلیون و ۶۰۰ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان

۰۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸:۳۷
کد خبر: ۴۷۲۶۵۶۳
دسته بندی‌: جامعه ، عمومی
توزیع یک میلیون و ۶۰۰ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران از توزیع یک میلیون و ۶۰۰ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان در قالب طرح اطعام حسینی (ع) خبر داد.

خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد دهرویه، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران با اشاره به اجرای طرح اطعام و احسان حسینی در ماه‌های محرم و صفر، گفت: از ابتدای ماه محرم با همکاری ۱۶۳ آشپزخانه طرح اطعام حسینی یک میلیون و ۶۰۰ هزار وعده غذای گرم طبخ و میان نیازمندان توزیع شده است.

وی افزود: برای تهیه این تعداد غذای گرم بالغ بر ۱۳۴ میلیارد تومان از محل کمک‌های خیّران و مراکزنیکوکاری هزینه شده است.

دهرویه با بیان اینکه سال گذشته ۴ میلیون ۶۰۰ وعده غذای گرم میان خانواده‌های محروم توزیع شد، ابراز امیدواری کرد: در ایام ماه محرم و صفر امسال نیز این تعداد افزایش یابد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی همچنین به توزیع بسته‌های معیشتی در قالب طرح احسان حسینی اشاره کرد و گفت: از ابتدای ماه محرم ۲۵ هزار و ۶۰۰ بسته معیشتی با همکاری خیّران، مراکز نیکوکاری، مؤسسات خیریه و سازمان‌ها میان نیازمندان توزیع شده است.

وی عنوان کرد: ارزش بسته‌های معیشتی توزیع شده نیز بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان برآورد شده است.

دهرویه با اعلام روش‌های مشارکت مردم در طرح اطعام و احسان حسینی، خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۰۲۱*۸۸۷۷*، شماره تلفن گویای ۷۳۵۵-۰۲۱ و درج عدد ۱۴ و همچنین شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸، کمک‌های خود را در طرح اطعام و احسان حسینی به دست نیازمندان برسانند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *