لایحه اصلاح قانون حمایت از معلولان به‌زودی تقدیم مجلس می‌شود

14:24 - 04 ارديبهشت 1394
کد خبر: ۴۷۲۶۳
دسته بندی: جامعه ، عمومی
خبرگزاری میزان: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اتمام تدوین لایحه اصلاح قانون حمایت از حقوق معلولان در دولت خبر داد و گفت: به زودی این لایحه که در راستای احقاق حقوق معلولان است تقدیم مجلس خواهد شد.

: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اتمام تدوین لایحه اصلاح قانون حمایت از حقوق معلولان در دولت خبر داد و گفت: به زودی این لایحه که در راستای احقاق حقوق معلولان است تقدیم مجلس خواهد شد.

به گزارش ، علی ربیعی درباره آخرین وضعیت بررسی لایحه اصلاح قانون حمایت از حقوق معلولان در دولت، افزود: برای جامع تر شدن لایحه اصلاح قانون حمایت از حقوق معلولان پیشنهادات زیادی ارائه شده بود که وزارت کار تمام پیشنهادات را به طوردقیق مورد بررسی قرار داد.

وی ادامه داد: علت آنکه این لایحه با کمی تاخیر به اتمام رسید بررسی پیشنهادات مذکور بود که البته اکنون در کمیسیون اجتماعی دولت به پایان رسیده است و به زودی تقدیم مجلس خواهد شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مشارکت معلولان در بررسی لایحه اصلاح قانون حمایت از حقوق معلولان خبر داد و گفت: این لایحه در صحن دولت در نوبت رسیدگی قرار دارد و تمام فقدان هایی که در راستای حقوق معلولان بود در آن لحاظ شده و تلاش شده نواقص قانونی آن نیز برطرف شود.

ربیعی افزود: در سال 94 خبرهای خوشی برای معلولان خواهیم داشت و به نظر می رسد این لایحه می تواند به احقاق حقوق از دست رفته آنها کمک کند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *