معاون هماهنگ کننده سپاه: دشمنان ۳۰۰ شبکه رادیویی و تلویزیونی را علیه مردم راه انداخته‌اند

16:41 - 31 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۹۷۷
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
معاون هماهنگ کننده سپاه: دشمنان ۳۰۰ شبکه رادیویی و تلویزیونی را علیه مردم راه انداخته‌اند
سردار نقدی گفت: دشمنان ۳۰۰ شبکه رادیویی و تلویزیونی را علیه مردم ایران راه انداخته‌اند و برای همه قومیت‌های ایرانی هم شبکه اختصاصی دارند.

خبرگزاری میزان - به گزارش دفاع‌پرس، سردار «محمدرضا نقدی» معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در نشست سراسری و کارگاه‌های آموزش تخصصی معاونین بسیج اساتید کشور، اظهار داشت: مهم‌ترین مسئله امروز ما واقع بینی و دیدن واقعیت‌ها است، اگر ما و آحاد جامعه بتوانند واقعیت را ببینند هم مشکل امید آفرینی هم مشکلات اقتصادی و اجتماعی حل می‌شود.

سردار نقدی افزود: تمام رسانه‌ها، تبلیغات و چرخش اقتصادی دست دشمن است، ۴۵ سال است می‌خواهند نظام را از پا در بیاورند، ولی شکست می‌خورند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: دشمنان روز به روز ضعیف‌تر می‌شوند، ولی ملت ما روز به روز قوی‌تر می‌شود.

وی ادامه داد: امروز اگر این واقعیت دیده شود و دانشجوی ما این واقعیت را ببیند اتفاقات بهتری می‌افتد.

سردار نقدی گفت: مسئله این است که ما نتوانستیم واقعیت را نشان دهیم. همه قدرت‌ها سال گذشته جمع شدند و با همه ابزار و رسانه‌هایشان همزمان طراحی‌هایی را علیه جمهوری اسلامی کردند.

این مقام نظامی افزود:، ولی همه آن‌هایی که برای ارتباط با رژیم صهیونیستی صف بسته بودند، امروز برای ارتباط با جمهوری اسلامی صف بسته‌اند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران، گفت: دشمنان دچار آشفتگی و سردرگمی هستند، کار پارسال آن‌ها غلط‌ترین تصمیم‌شان بود.

وی با اشاره به فعالیت‌های رسانه‌ای دروغین دشمنان علیه جمهوری اسلامی، گفت: دشمنان ستاد‌هایی در فضای رسانه در کشور‌هایی مثل آلبانی تشکیل می‌دهند و با ربات و فناوری، فضاسازی دروغین علیه جمهوری اسلامی انجام می‌دهند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: دشمنان ۳۰۰ شبکه رادیویی و تلویزیونی را بر علیه مردم ایران راه انداخته‌اند و برای همه قومیت‌های ایرانی هم شبکه اختصاصی دارند.

سردار نقدی در پایان گفت: اگر با متخلفان و مفسدان اقتصادی برخورد شود هم عدالت اجرا می‌شود و هم محبوبیت جمهوری اسلامی بیشتر خواهد شد و نیازی به محبوبیت‌های تصنعی رسانه‌های غربی نداریم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *