شبکه امید مخاطبانش را تا «لبه ناشناخته‌ها» می‌برد

12:15 - 31 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۸۹۶
شبکه امید مخاطبانش را تا «لبه ناشناخته‌ها» می‌برد
مستند هشت قسمتی «لبه ناشناخته ها» با گویندگی ۱۴ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سیما؛ این مستند در گونه ورزشی، محصول آمریکا در سال ۲۰۲۲ و قرار است از شبکه امید پخش شود.

مدیر دوبله این مستند سیما رستگاران است. رضا آفتابی، نسرین اسنجانی، بابک اشکبوس، دانیال الیاسی، آرزو امیربدری، علی بیگ محمدی، محمدرضا حسینیان، حسین بیگی، مریم شاهرودی، سحر صحامیان، کسری کیانی، بهمن هاشمی، نیما نکویی فرد و سیما رستگاران صداپیشه‌های این اثر هستند.

در خلاصه این مستند ورزشی و هیجان انگیز که جیمی چن، ورزشکار و فیلمسازی آسیایی ـ آمریکایی آن را تولید کرده، آمده است: خط بین پیروزی و فاجعه به باریکی یک موست. جیمی چن از کوه اورست تا قطب جنوب ماجراجویی‌های پرجرأت‌ترین ورزشکاران جهان را با مخاطبان به اشتراک می‌گذارد ...

در این مستند، مصاحبه‌های صمیمی و فیلم‌های آرشیوی از موج سواران برتر جهان، کوهنوردان، اسنوبورد سواران کوهستانی بزرگ، کاشفان قطبی و قایق سواران، بینندگان را در ردیف اول برای ماجراجویی‌هایی قرار می‌دهد که به مخاطبان هیجان هدیه می‌دهد و کشف می‌کنند که چگونه ورزشکاران حتی پس از مواجهه با ترس، خود را با شرایط سخت سازگار می‌کنند و تکامل می‌یابند.

این مجموعه مستند می‌تواند برای دوستداران ماجراجویی و ورزش جذابیت خاص خود را داشته باشد.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل و شبکه امید مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه‌ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روند‌های ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده‌سازی از شبکه‌ی امید، برای مخاطب نوجوان پخش شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *