آغاز فروش بلیت پرواز‌های اربعین از ۴ شهریور

9:56 - 31 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۸۴۲
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
آغاز فروش بلیت پرواز‌های اربعین از ۴ شهریور
مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از آغاز فروش بلیت اربعین از چهارم شهریورماه با عرضه ۵۰ هزار صندلی پروازی توسط "هما" خبر داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت راه و شهرسازی، حسام قربانعلی مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از سهمیه ۳۰ درصدی هیئت‌ها در پرواز‌های اربعین این شرکت خبر داد و گفت: هنوز قیمت بلیت پرواز‌های اربعین مشخص نشده است.

قربانعلی افزود: حدود یک‌ماه قبل ستاد اربعین تشکیل جلسه داد و موضوعات مربوط به پرواز‌های اربعین و پیش‌بینی‌های لازم در این رابطه مطرح شد.

مدیرکل روابط عمومی «هما» تشریح کرد: پیش‌بینی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران این است که در ایام اربعین امسال حدود ۵۰ هزار صندلی پروازی توسط «هما» عرضه شود.

وی با بیان این‌که فروش بلیت این پرواز‌ها از ۴ شهریور آغاز می‌شود و تا ۲۰ شهریور ادامه خواهد داشت، گفت: امسال فروش بلیت از طریق درگاه اینترنتی ایران‌ایر با هدف جلوگیری از تشکیل صف، نارضایتی مردم و… صورت می‌گیرد.

قربانعلی با بیان این‌که یک باجه حضوری هم برای رفع اشکالات احتمالی پرواز‌های اربعین دائر خواهد شد، اضافه کرد: هیئت‌ها در ایام اربعین امسال سهم ۳۰ درصدی از پرواز‌ها دارند و می‌توانند با ارسال درخواست کتبی به مدیریت ایران‌ایر یا روابط عمومی از این سهمیه استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی هما، مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در خصوص نرخ پرواز‌های اربعین نیز یادآور شد: تاکنون وزارت راه و ستاد اربعین در رابطه با قیمت بلیت پرواز‌ها اظهارنظری نکرده‌اند.

نکته مهم در رابطه با موضوع مذکور این است که هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به‌دنبال کسب سود از پرواز‌های اربعین نیست.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *