دادستان بناب از بیمارستان امام خمینی (ره) به منظور رفع گلایه شهروندان بازدید کرد

9:59 - 31 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۸۳۳
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
دادستان بناب از بیمارستان امام خمینی (ره) به منظور رفع گلایه شهروندان بازدید کرد
دادستان شهرستان بناب استان آذربایجان شرقی از بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان در پی گلایه مردم از وضعیت امکانات آن و بررسی مشکلات موجود در این بیمارستان، بازدید کرد.

خبرگزاری میزان - به دنبال گلایه تعدادی از شهروندان شهرستان بناب آستان آذربایجان شرقی از کمبود امکانات در بیمارستان امام خمینی (ره) بناب، هادی شهابی دادستان بناب سرزده از این بیمارستان بازدید کرد.

در این بازدید، رضایی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب با ارائه گزارش عملکرد پزشکان و کادر درمان و تعداد متخصصان فعال در زمینه‌های مختلف در بیمارستان را قابل قبول و رضایت بخش توصیف کرد.

دادستان شهرستان بناب نیز بعد از بازدید از بخش‌ها و قسمت‌های مختلف و مشاهده تلاش‌های کادر درمان، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آن ها، اظهار کرد: امکانات موجود در برخی از بخش‌های این بیمارستان از جمله دیالیز، در شهر‌های همجوار وجود ندارد و این امر در سایه تلاش‌های مسئولان ذیربط حاصل شده است.

شهابی ضمن برقراری تماس تلفنی با مسئولان استان آذربایجان شرقی، مشکلات موجود از جمله مستهلک بودن دستگاه سی تی اسکن و نبود سردخانه مناسب و کافی که موجب نارضایتی مردم شده را طرح کرد.

دادستان شهرستان بناب به اداره امور آب دستور داد تا در راستای بهینه سازی چاه آب موجود در محوطه بیمارستان جهت آبیاری فضای سبز و درختان با شبکه بهداشت مساعدت کند.

شهابی اظهار کرد: مردم شهرستان بناب لایق بهترین‌ها هستند و با تلاش و کوشش و جدیت باید امکانات خدمت رسانی به مردم پیشرفت کند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *