پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن اولویت نخست بانک است

8:58 - 31 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۸۱۸
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن اولویت نخست بانک است
مدیرعامل بانک مسکن در نشست با شورای مدیران بانک مسکن ارایه تسهیلات نهضت ملی را اولویت نخست بانک برشمرد و بر انجام به موقع تعهدات تاکید کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت راه و شهرسازی، جلسه شورای مدیران بانک مسکن با حضور سیدعباس حسینی، اعضای هیات مدیره، اعضای هیات عامل و مدیران ارشد بانک مسکن در استان‌های مختلف به‌صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

دومین همایش مدیران ارشد بانک مسکن در حالی برگزار شد که سیدعباس حسینی از سیاست‌های جدید و نحوه راهبری این بانک در روز‌های آتی سخن گفت.

مدیرعامل بانک مسکن در ابتدای سخنان خود با تاکید بر اهمیت و ضرورت فعالیت درست و دقیق در شبکه بانکی گفت: بانک مسکن به‌عنوان بانکی تخصصی رسالت مقدس تامین مسکن آحاد مردم را بر عهده دارد. این مسوولیت خطیر و ضروری فعالیت تک‌تک کارکنان بانک مسکن را نیز بااهمیت و مقدس می‌کند.

وی ادامه داد: ما از کار مردمی گره‌گشایی می‌کنیم که منتظر ظهور حضرت حجت‌اند و عزادار امام حسین‌اند و علی‌رغم همه مشکلات بزرگ و کوچک در بحبوحه مسایل اقتصادی همواره پشت نظام خود را خالی نکردند و حامی ولایت فقیه و دولت مردمی هستند.

مدیرعامل بانک مسکن صیانت از نام بلند بانک مسکن را مهم‌ترین وظیفه کارکنان بانک معرفی کرد و اعتبار و قدمت این نام را مرهون تلاش بسیاری از نیرو‌های متخصص و متعهد دانست.

سیدعباس حسینی در ادامه سخنان درباره طرح نهضت ملی مسکن تصریح کرد: بانک تخصصی مسکن وظیفه دارد که تکالیف خود را در حوزه تامین مالی نهضت ملی مسکن انجام دهد؛ چراکه این طرح موردتوجه رهبر معظم انقلاب و دولت مردمی است و وزرای امور اقتصاد و دارایی و راه و شهرسازی نیز به‌کرات بر اجرای سریع و با کیفیت این طرح تاکید کرده‌اند.

وی در ادامه وضعیت بانک مسکن را موردبررسی قرار داده و گفت: بانک مسکن باید در جهت اعتبار تاریخی و تخصص ذاتی حرکت کند و به جایگاهی که شایسته این نام بلند است، هدایت شود.

حسینی گفت: من معتقدم آن رتبه و جایگاه تاریخی بانک مسکن در دسترس قرار دارد و برای دست‌یابی به آن نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و همت مضاعف هستیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *