درویش: مطالبات پرسپولیس با بدهی‌ها برابر است/ شب‌ها خواب راحت ندارم/ حاشیه‌ها بر ما حاکم است

12:26 - 30 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۷۱۹
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
درویش: مطالبات پرسپولیس با بدهی‌ها برابر است/ شب‌ها خواب راحت ندارم/ حاشیه‌ها بر ما حاکم است
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: من یا هر مدیر فوتبالی، اگر نتوانیم مسائل مالی را حل و فصل کنیم به ضعف مدیریت متهم خواهیم شد.

خبرگزاری میزان - رضا درویش، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در خصوص مشکلات و مسائل مختلف این باشگاه اظهار داشت: به سهم خودم وظیفه دارم در حد توان جهت رفع این دغدغه‌ها که به واقع دغدغه‌های خود من هم هست تلاش کنم. با این وجود به خاطر داشته باشیم که تیم بزرگ پرسپولیس تنها بخشی از فوتبال کشور است و طبیعتا مراجع دیگر هم در سیاست‌گذاری مبانی کلی فوتبال دخیل هستند. همین که ما بتوانیم مسائل مالی و مشکلات مربوط به این بخش را مرتفع کنیم کار مهمی انجام داده ایم.

وی ادامه داد: وقتی ضرورت ایجاب می‌کند در مدت زمان کوتاه رقم قابل توجهی تهیه کنم قطعا فرصت برای پرداختن به مسائل دیگر پیدا نخواهد شد. بدیهی است بنده یا هر مدیر فوتبالی، اگر نتوانیم مسائل مالی را حل و فصل کنیم به ضعف مدیریت متهم خواهیم شد.

درویش افزود: من هم موافقم که مبانی حقوقی مو به مو در باشگاه رعایت شود، اما متاسفانه مشکلات اجازه نمی‌دهد تا فرصتی پیدا کنیم و به این موارد رسیدگی کنیم. وقتی آمدم باشگاه با انباشتی از بدهی مواجه شدم. شما هم جای من بودید ابتدا تلاش می‌کردید مشکلات مالی را مرتفع کنید. خوشبختانه در حال حاضر شرایطی فراهم شده که تقریبا مطالبات ما با بدهی‌ها برابر است. توجه داشته باشید وقتی ماشین تیمی که سه جام را برده توسط طلبکار توقیف می‌شود، من مسئول، چه باید بکنم؟ آیا می‌توانم دست روی دست بگذارم و تماشاگر باشم یا باید تلاش کنم و مشکلات را  مرتفع سازم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: هنوز بدهی سال‌های گذشته باشگاه را می‌پردازم چرا که مسئولیت پذیرفته ام و باید تعهدات باشگاه را ادا کنم. ما باشگاه صنعتی نیستیم که مشکل مالی نداشته باشیم وقتی مشکل مالی داریم چاره‌ای نیست جز اینکه در مقام  مسئولیت پذیری به خاطر تعهدی که داریم شب و روز تلاش کنیم. باور کنید برخی شب‌ها خواب راحت ندارم، چون اداره باشگاهی مانند پرسپولیس کار ساده نیست.

درویش در پایان خاطرنشان کرد: ما هم دوست داریم و معتقدیم باید مسائل فرهنگی مورد توجه باشگاه بزرگی، چون پرسپولیس باشد، اما مشکلات اجازه نمی‌دهد به این مسائل بپردازیم. در واقع حاشیه‌ها بر ما حاکم هستند لذا باید مدام تلاش کنیم تا این حواشی به حداقل برسد. در هرحال ایده‌ها و نقطه نظرات اعضای محترم کارگروه قابل تعمق بود و اگر فرصتی فراهم شود حاضرم بار دیگر و از نزدیک با شما بزرگواران به رایرنی و گفت‌وگو بپردازم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *