کارگاه نظام حمایت از اطفال و نوجوانان آغاز به کار کرد

17:17 - 28 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۵۲۱
دسته بندی: حقوق بشر ، عمومی
کارگاه نظام حمایت از اطفال و نوجوانان آغاز به کار کرد
مرجع ملی حقوق کودک وزارت دادگستری سومین کارگاه نظام حمایت از اطفال و نوجوانان را برگزار می‌کند.

خبرگزاری میزان - آیین گشایش سومین کارگاه نظام حمایت از اطفال و نوجوانان «برنامه ریزی در موضوعات راهبردی» روز چهارشنبه، ۲۸ تیر ۱۴۰۲ در محل اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد.

این کارگاه با حضور «سید علی کاظمی» معاون وزیر دادگستری و دبیر مرجع ملی حقوق کودک، «غلامعباس ترکی» معاون دادستان کل کشور، «محمد عباسی» معاون وزیر کشور و رییس سازمان امور اجتماعی کشور و خانم «ناندو» معاون نماینده دفتر صندوق کودکان سازمان ملل در ایران، معاونین دادستان‌های استان‌ها و مدیران کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری‌های سراسر کشور به عنوان مرجع متناظر استانی حقوق کودک برگزار شد.

قرار است در این کارگاه سه روزه، موضوعات مهمی از جمله شناسایی چالش‌های راهبردی و عملیاتی در حمایت از کودکان، ضرورت تحول در رویکرد‌های حمایتی نسبت به اطفال و نوجوانان در گام دوم انقلاب، نقش مرجع ملی و مراجع استانی در انسجام بخشی فعالیت‌های حقوق کودک و... مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

هدف، ائتلاف و شبکه‌سازی بین مراجع متناظر استانی و تقویت ارتباط آن‌ها با نظام قضایی کشور است
دبیر مرجع ملی حقوق کودک وزارت دادگستری در کارگاه نظام حمایت از اطفال و نوجوانان گفت که هدف، ائتلاف و شبکه‌سازی بین مراجع متناظر استانی و تقویت ارتباط آن‌ها با نظام قضایی کشور است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *