پاراتیراندازی با کمان قهرمانی جهان| نمایندگان ایران با پیروزی شروع کردند

14:47 - 28 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۵۰۲
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
پاراتیراندازی با کمان قهرمانی جهان| نمایندگان ایران با پیروزی شروع کردند
مسابقات پاراتیراندازی با کمان قهرمانی جهان در چک امروز نیز پیگیری شد و نمایندگاه کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مسابقات پاراتیراندازی با کمان قهرمانی جهان در چک امروز نیز پیگیری شد و نمایندگاه کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند.

در مرحله مقدماتی ریکرو محمدرضا عرب عامری با امتیاز ۶۳۰ در رده نهم قرار گرفت. وی پس از استراحت در دور نخست مسابقات حذفی، در دور دوم با نماینده هند دیدار خواهد کرد.

در مرحله مقدماتی ریکرو غلامرضا رحیمی با امتیاز ۶۱۳ در جایگاه نوزدهم ایستاد. وی پس از استراحت در دور نخست مسابقات حذفی، در دور دوم با نماینده کلمبیا دیدار خواهد کرد.

در مرحله مقدماتی ریکرو اصغر زارعی‌نژاد با امتیاز ۶۰۸ در جایگاه بیست و یک قرار گرفت. وی پس از استراحت در دور نخست مسابقات حذفی، در دور دوم با نماینده تایلند دیدار خواهد کرد.

در مرحله مقدماتی ریکرو و در بخش W۱ محمدرضا زندی با امتیاز ۶۴۹ در رده ششم ایستاد. وی در دور نخست مسابقات حذفی ۱۳۶ بر ۱۲۱ برابر کمانداری از کره‌جنوبی به پیروزی رسید و در دور دوم به مصاف دیگر نماینده کره‌جنوبی خواهد رفت.

تیم ریکرو مردان کشورمان با ترکیب محمدرضا عرب عامری و غلامرضا رحیمی با امتیاز ۱۲۴۳ در رده پنجم ایستاد. تیم ایران پس از استراحت در دور نخست مسابقات حذفی، در دور دوم رقابت‌های حذفی با برنده تیم‌های گرجستان و لهستان دیدار خواهد کرد.

تیم میکس ریکرو کشورمان با ترکیب محمدرضا عرب عامری و سمیه رحیمی با امتیاز ۱۲۳۷ در رده سوم قرار گرفت. تیم ایران پس از استراحت در دور نخست مسابقات حذفی، در دور دوم رقابت‌های حذفی با برنده تیم‌های آمریکا و استرالیا دیدار خواهد کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *