راه‌اندازی هواکش RS ایستگاه عبدل آباد در خط ۳ مترو تهران

11:55 - 28 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۴۴۰
راه‌اندازی هواکش RS ایستگاه عبدل آباد در خط ۳ مترو تهران
مجری خط 3 مترو تهران گفت: سامانه هواکش RS ایستگاه عبدل آباد که به سیستم تهویه محل استقرار تجهیزات برقی مربوط می‌شود را این هفته راه‌اندازی کرده‌ایم و در ادامه طی ماه‌های باقی مانده امسال، در ۳ مقطع از مسیر خط ۳، مجاری زهکش را تکمیل و به بهره‌برداری خواهیم رساند.

خبرگزاری میزان- به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) آزاد اکبری مجری خط ۳ مترو تهران در حاشیه مراسم راه‌اندازی سامانه هواساز RS ایستگاه مترو عبدل آباد، با اشاره به اقداماتی که از ابتدای سال گذشته برای رفع نواقص این خط صورت گرفته است، گفت: رسیدگی به نواقص ساختمانی خط ۳ که به ایستگاه‌های در حال بهره‌برداری باز می‌گردد، به موازات تلاش‌های شرکت مترو برای تکمیل ایستگاه‌های خطوط ۶ و ۷ ادامه داشته و از جمله اولویت‌های آن به حساب می‌آید.

در این راستا سامانه هواکش RS ایستگاه عبدل آباد که به سیستم تهویه محل استقرار تجهیزات برقی مربوط می‌شود را این هفته راه‌اندازی کرده‌ایم و در ادامه طی ماه‌های باقی مانده امسال، در ۳ مقطع از مسیر خط ۳، مجاری زهکش را تکمیل و به بهره‌برداری خواهیم رساند.

همچنین؛ هزینه ساخت، نصب و راه‌اندازی هواساز رکتیفایر ایستگاه عبدل آباد شامل ۲۰ میلیارد تومان بابت عملیات ساختمانی و ۵ میلیارد تومان موارد تجهیزاتی (در مجموع ۲۵ میلیارد تومان) بوده است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *