جمهوری اسلامی در مرحله‌ای از اقتدار است که کسی نمی‌تواند آن را تهدید کند

10:38 - 28 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۴۱۲
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
جمهوری اسلامی در مرحله‌ای از اقتدار است که کسی نمی‌تواند آن را تهدید کند
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در واکنش به استقرار ناوشکن و جنگنده‌های آمریکایی در تنگه هرمز گفت: جمهوری اسلامی در مرحله‌ای از اقتدار و توانمندی است که کسی نمی‌تواند این کشور را تهدید کند.

خبرگزاری میزان – امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی امروز (چهارشنبه، ۲۸ تیر ۱۴۰۲) و در حاشیه جلسه هیئت دولت با اشاره به ساخت بالگرد‌های بومی با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: در حوزه‌های شناوری، پهپادی، بالگردی و حوزه‌های رزم زمینی با توجه به مأموریت خود و ارتباط با شرکت‌های دانش‌بنیان به دنبال این هستیم که ساخت تسلیحات و سلاح‌های جدید یا ارتقای سلاح‌هایی که از قبل داشتیم را دستور کار داشته باشیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به ناوشکن دماوند بیان کرد: این ناوشکن در حال طی مسیر و اجرای روند کار است، وزارت دفاع، ارتش و ستاد کل کار را دنبال می‌کنند و به زودی جزییات بیشتر را اعلام خواهند کرد.

وی در واکنش به استقرار ناوشکن و جنگنده‌های آمریکایی در تنگه هرمز گفت: آمریکا کار‌های خود را دنبال می‌کند، اما جمهوری اسلامی در مرحله‌ای از اقتدار و توانمندی است که کسی نمی‌تواند این کشور را تهدید کند و این مهم روز گذشته در فرمایشات سردار باقری نیز مشهود بود.

امیر سرتیپ آشتیانی تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران با گذر از مراحل مختلف هم اکنون نقش‌آفرینی منطقه‌ای و بین‌المللی را دنبال می‌کند که حکایت از پیشرفت و توسعه کشورمان دارد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *