بازدید وزیر راه و شهرسازی از فرودگاه شیراز/ جذب سرمایه‌گذار در قالب بسته پیشنهادی

9:23 - 28 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۳۸۹
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
بازدید وزیر راه و شهرسازی از فرودگاه شیراز/ جذب سرمایه‌گذار در قالب بسته پیشنهادی
در جریان حضور وزیر راه شهرسازی در فرودگاه شیراز، مدیر کل فرودگاه‌های استان فارس گزارشی از آخرین تغییرات و پیشرفت پروژه در دست احداث ترمینال بین‌المللی فرودگاه شیراز ارائه داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت راه و شهرسازی مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی که به منظور بازدید از آزادراه شیراز_اصفهان به استان فارس سفر کرده بود در بدو ورود به فرودگاه شهید دستغیب شیراز در جریان مسائل و موضوعات مرتبط با فرودگاه قرار گرفت.

فخرالدین کشاورز مدیر کل فرودگاه‌های استان فارس در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی گفت: وزیر راه و شهرسازی از بخش زمینی یا لند ساید فرودگاه شامل ترمینال، سرویس‌های دسترسی و دیگر قسمت‌ها بازدید کرد و در خصوص پتانسیل‌های سرمایه گذاری بحث و تبادل نظر شد.

همچنین با توجه به تأکید استاندار موضوع پروژه نیمه تمام ترمینال پرواز‌های بین المللی این فرودگاه با وزیر راه و شهرسازی در میان گذاشته شد. 

به گفته کشاورز وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد این موضوع بایستی از طریق جذب سرمایه‌گذار در قالب ارائه یک بسته پیشنهادی جذاب برای سرمایه گذار دنبال شود.

مدیر کل فرودگاه‌های استان فارس تشریح کرد: با توجه به این‌که فرودگاه شیراز از کمبود زیرساخت‌ها رنج می‌برد، دستور پیگیری و اولویت‌بخشی از سوی وزیر راه و شهرسازی صادر شد.

بذرپاش مورد استقبال استاندار فارس و جمعی از مسئولان استانی و مدیر کل فرودگاه‌های استان فارس قرار گرفت و در جریان حضور او در فرودگاه شیراز مدیر کل فرودگاه‌های استان فارس گزارشی از آخرین تغییرات و پیشرفت پروژه در دست احداث ترمینال بین‌المللی فرودگاه شیراز ارائه داد.

وزیر راه و شهرسازی در خاتمه توصیه‌های لازم برای رفع موانع و مشکلات حقوقی پروژه و تسریع در شروع به کار این طرح مهم و زیرساختی را صادر کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *