آمادگی فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی برای برگزاری مسابقات در جزایر سه گانه

18:27 - 27 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۳۳۵
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
آمادگی فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی برای برگزاری مسابقات در جزایر سه گانه
فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی برای برگزاری رقابت‌های مختلف ورزشی زیر مجموعه خود در جزایر سه گانه تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی اعلام آمادگی کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، رضا شجیع، سرپرست فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: سواحل نیلگون خلیج فارس دارای پتانسیل بسیار خوبی برای رشد و توسعه ورزش‌های دریایی و ساحلی در ابعاد همگانی، قهرمانی و گردشگری است و برگزاری رویداد‌های جذاب دریایی و ساحلی نظیر کیش گیمز در روز‌های گذشته گویای همین واقعیت است.

وی تصریح کرد: لذا فدراسیون این آمادگی را دارد تا در صورت مهیا شدن فرصت و زیر ساخت‌های لازم برای برگزاری رقابت‌های ورزشی که البته هزینه زیادی هم نخواهد داشت، مسابقات مختلف کشوری خود را در جزایری همچون تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی برگزار نماید.

شجیع خاطر نشان کرد: بدون تردید تاسیس آکادمی و یا دهکده ورزش‌های دریایی و ساحلی و مشارکت نهاد‌ها و بخش‌های مختلف ورزشی و غیر ورزشی اعم از دولتی و غیر دولتی می‌تواند به ما در دستیابی به این هدف و رونق گردشگری این جزایر از طریق ورزش کمک نماید و قطعا دستیابی به این مهم بتن‌هایی از عهده وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و یا فدراسیون خارج است و نیازمند حمایت دیگر وزارتخانه‌ها و نهاد‌ها همچون وزارت گردشگری است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *