کشتی آزاد جوانان| رقبای نمایندگان ایران مشخص شدند

15:52 - 27 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۳۱۰
کشتی آزاد جوانان| رقبای نمایندگان ایران مشخص شدند
نمایندگان ایران در رقابت‌های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا حریفان خود را شناختند.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا از ساعت ۱۰:۳۰ فردا (چهارشنبه) و با برگزاری مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم در شهر امان اردن برگزار می‌شود.

قرعه کشی این مسابقات بعد از ظهر امروز برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۱۳ نفر شرکت کرده اند، ابراهیم خواری در دور اول به مصاف چانگبائو ژی از چین می‌رود و در صورت گذر از این حریف، در دور دوم با لوخان دوختوربک اولولو از قرقیزستان کشتی می‌گیرد.

در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۱۱ نفر حضور دارند، شهداد خسروی در دور نخست با عبدنور نورلانبک از قزاقستان مبارزه می‌کند و در صورت گذر از این حریف به مصاف مونتیر النجاندو از عربستان می‌رود.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که با حضور ۱۲ کشتی گیر برگزار می‌شود، ابراهیم الهی در دور اول به مصاف شهزادبک یاراشیف از ازبکستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با ماکوتو هوسوکاوا از ژاپن پیکار می‌کند.

در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۱۰ نفر شرکت کرده اند، علی رضایی در دور اول با شامیل ایساکوف از اردن مبارزه می‌کند و در صورت برتری مقابل این حریف در دور دوم با ظفربک اوتاخانوف از ازبکستان کشتی می‌گیرد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۱۲ نفر حضور دارند، حسین محمدآقایی در دور نخست به مصاف سئونگ مین پارک از کره جنوبی می‌رود و در صورت برتری مقابل این حریف در دور دوم با باتبایار باتسوخ از مغولستان کشتی می‌گیرد.

در وزن ۷۹ کیلوگرم که ۱۰ نفر حضور دارند، فرزاد صفی جهان شاهی در دور اول با آوتادنیل تولوگونوف از قرقیزستان مبارزه می‌کند و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف دالر گولبایف از ازبکستان می‌رود.

در وزن ۸۶ کیلوگرم که که ۱۲ نفر حضور دارند، امیرحسین علیزاده در دور نخست به مصاف کوتا ماسودا از ژاپن می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور دوم با ایمانگالی کالدیبک از قزاقستان پیکار می‌کند.

در وزن ۹۲ کیلوگرم که ۱۱ نفر حضور دارند، محمدمبین عظیمی در دور نخست به مصاف دلگردالای دمبرل از مغولستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با ستوشا واودوا از سریلانکا کشتی می‌گیرد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، ابوالفضل بابالو پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با برنده کشتی میان کوتمان تولوبالدیف از قرقیزستان و دیپاک چاهال از هند مبارزه می‌کند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که ۸ نفر حضور دارند، امیرعلی پولادی در دور نخست به مصاف سوتا نانگانو از ژاپن می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف، در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان یون هو‌ها از کره جنوبی و راجات راهول از هند مبارزه می‌کند.

مسابقات اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم روز پنج شنبه ۲۹ تیرماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *