فرمانده کل ارتش: با اشراف اطلاعاتی به تهدیدات، توان و آمادگی رزمی خود را ارتقا می‌دهیم

9:32 - 27 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۱۶۳
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده کل ارتش: با اشراف اطلاعاتی به تهدیدات، توان و آمادگی رزمی خود را ارتقا می‌دهیم
سرلشکر موسوی گفت: با اشراف اطلاعاتی به تهدیدات و متناسب با رشد فناوری، توان و آمادگی رزمی خود را ارتقا می‌دهیم.

خبرگزاری میزان - به گزارش دفاع‌پرس، امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش در حاشیه بازدید رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح از یکان‌های مستقر در آذربایجان شرقی اظهار داشت: این برنامه یکی از بازدید‌های دوره‌ای ریاست ستاد کل است که معمولا برای ارزیابی توان و آمادگی رزمی و نحوه تعامل نیرو‌های لشکری و کشوری به صورت دوره‌ای صورت می‌گیرد.

سرلشکر موسوی افزود: خوشبختانه در بازدیدی که از یگان‌های زمینی، پدافند و هوایی انجام دادند، انگیزه، روحیه و آمادگی رزمندگان آجا موجب سربلندی شد. آمادگی و روحیه بالای همرزمان ما در این منطقه شایسته شکر به درگاه خداوند و تشکر و قدردانی از همه این عزیزان و خانواده‌های محترم آن‍هاست.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: اگر چه آمادگی در بالاترین سطح ممکن است، اما، چون دشمنان متوقف نیستند ما نیز با رصد تهدیدات و اشراف اطلاعاتی و بهره‍گیری از فناوری‍های به‍روز و تجهیزات بومی، دائم آمادگی رزمی خود را ارتقا می‌دهیم.

وی در پایان گفت: نیرو‌های مسلح در دفاع مقدس، دفاع از حرم و همه ماموریت‌های محوله توان و قدرت خود را نشان داده‌اند، اما باید به حدی از توان و آمادگی برسند که در مقابل هر تهدیدی از منافع ملی، تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی و آرمان‌های انقلاب اسلامی با قدرت دفاع کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *