با تلاش مامورین حفاظت و اطلاعات دادگستری مازندران قاضی قلابی در ساری دستگیر شد

7:00 - 27 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۱۲۸
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
با تلاش مامورین حفاظت و اطلاعات دادگستری مازندران قاضی قلابی در ساری دستگیر شد
رئیس کل دادگستری مازندران گفت: با تلاش و رصد اطلاعاتی مامورین حفاظت و اطلاعات دادگستری استان مازندران، فردی که با جعل عنوان قاضی از مردم کلاهبرداری می‌کرد، دستگیر و روانه زندان شد.

خبرگزاری میزان _ حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صادق اکبری رئیس کل دادگستری مازندران گفت: با تلاش و رصد اطلاعاتی مامورین حفاظت و اطلاعات دادگستری استان مازندران، فردی که با جعل عنوان قاضی از مردم کلاهبرداری می‌کرد، دستگیر و روانه زندان شد.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری افزود: متهم خود را به عنوان قاضی معرفی کرده و ضمن فریب مردم و وعده‌هایی مانند حل و فصل پرونده‌ها و تاثیرگذاری در تصمیم مقام قضایی و همچنین استخدام فرزندان آنان در دادگستری، از مراجعین به دادگستری قبل از ورود به اماکن قضایی اخاذی می‌کرد.

رئیس کل دادگستری مازندران خاطرنشان کرد: برای متهم مذکور پرونده قضایی تشکیل شده و وی جهت طی تحقیقات تکمیلی با صدور قرار متناسب به زندان معرفی شده است

حجت الاسلام والمسلمین اکبری تاکید کرد: مردم شریف استان می‌توانند در صورت وجود هرگونه شکایت در این خصوص، به حفاظت و اطلاعات دادگستری مازندران مراجعه کنند.

رئیس کل دادگستری مازندران در خاتمه به اشخاصی که قصد سوء استفاده و کلاهبرداری از مراجعه کنندگان به دستگاه قضایی استان را داشته باشند هشدار داد که نظارت کامل توسط نهاد‌های نظارتی صورت گرفته و در صورت شناسایی برخورد قاطع قانونی صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *