پایان کار پارادوومیدانی ایران در جهان با ۱۲ مدال و ۱۶ سهمیه پارالمپیک

21:40 - 26 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۱۲۰
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
پایان کار پارادوومیدانی ایران در جهان با ۱۲ مدال و ۱۶ سهمیه پارالمپیک
ملی پوشان پارادوومیدانی کشورمان با کسب ۱۲ مدال و ۱۶ سهمیه پارالمپیک به کار خود در مسابقات قهرمانی جهان پایان دادند.

خبرگزاری میزان - آخرین روز از دهمین دوره رقابت‌های پارادوومیدانی قهرمانی جهان، امشب با برگزاری مسابقه پرتاب وزنه کلاس F۶۳ پیگیری شد؛ جایی که سجاد محمدیان ورزشکار کشورمان با حریفانی از برزیل، آفریقای جنوبی، کامرون، یونان، بریتانیا، فرانسه و اتریش رقابت کرد.

محمدیان که سابقه کسب دو نقره در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را دارد، در مسابقه امشب رکورد ۱۴.۳۸ متر را به ثبت رساند و با کسب عنوان نایب قهرمانی، آخرین مدال ایران در این مسابقات را بدست آورد.

بدین ترتیب تعداد مدال‌های کاروان ایران به عدد ۱۲ رسید و تیم کشورمان به ۴ طلا، ۶ نقره و ۲ برنز رسید.

در بین ورزشکاران ایران، یاسین خسروی و سعید افروز به همراه رشید مسجدی به مدال طلا، مهدی اولاد به مدال‌های طلا و نقره، امیر خسروانی، صادق بیت سیاح، سجاد محمدیان، الهام صالحی و علی پیروج به مدال نقره و هاشمیه متقیان و هادی کائیدی به مدال برنز دست یافتند.

همچنین صادق بیت سیاح، سجاد محمدیان، هادی کائیدی، یاسین خسروی، علی پیروج، سجاد نیک پرست، سید علی اصغر جوانمردی، سعید افروز، مهدی اولاد، الناز دارابیان، امیر خسروانی، الهام صالحی، امان‌الله پاپی، هاشمیه متقیان، رشید مسجدی و علیرضا مختاری موفق به کسب سهمیه پارالمپیک پاریس در این مسابقات شدند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *