تیم ملی دوم واترپلوی صربستان فردا وارد تهران می‌شود

14:49 - 26 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۰۶۹
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
تیم ملی دوم واترپلوی صربستان فردا وارد تهران می‌شود
تیم واترپلو دوم صربستان به منظور برپایی یک اردوی مشترک با ملی پوشان ایران فردا(سه شنبه) وارد تهران می‌شود.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در راستای پیگیری اردو‌های آماده سازی تیم ملی واترپلو برای بازی‌های آسیایی ۲۰۲۳ هانگژو، با دعوت فدراسیون شنا تیم ملی دوم صربستان به ایران سفر می‌کند.

تمرینات تیم ملی واترپلو ایران برای آماده سازی در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۳ هانگژو از ابتدای خرداد ماه ۱۴۰۲ زیر نظر مهدی پنام تاش (سرمربی تیم) و اعضای کادر فنی تیم آعاز شده است و در ادامه برای بالا بردن سطح آمادگی بازیکنان و مرور تکنیک‌ها و تاکتیک‌ها مردان واترپلو صربستان فردا سه شنبه (۲۷ تیر ۱۴۰۲) وارد تهران می‌شوند.

با برنامه‌ریزی‌های انجام شده این اردوی مشترک به مدت ۱۰ روز در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی پیگیری خواهد شد. در جریان این اردوی مشترک دیدار‌های تدارکاتی بین دو تیم برنامه ریزی شده است تا کادر فنی بتوانند نقاط ضعف و قدرت تیم را شناسایی کرده و خود را برای بازی‌های آسیایی محک بزنند.

تمرینات تیم ملی واترپلو ایران زیر نظر مهدی پنام تاش سرمربی، امیر عباس اکبرنژاد مربی دروازبانان و آنالیزور، امیر هوشنگ همراهی دستیارسرمربی، سیروس طاهریان سرپرست و دژان میلاکوویچ مدیر فنی تیم ملی در حال پیگیری است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *