شرکت ۱۸ هزار فوتبالیست در جام شهدای ۱۵ خرداد

13:00 - 26 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۴۰۲۰
دسته بندی: جامعه ، عمومی
شرکت ۱۸ هزار فوتبالیست در جام شهدای ۱۵ خرداد
اختتامیه استانی مسابقات فوتبال خیابانی جام شهدای ۱۵ خرداد با حضور ۵ هزار تیم و ۱۸ هزار بازیکن در حال برگزاری است.

خبرگزاری میزان- مدیر امور فرهنگی بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام ضمن اعلام این خبر افزود: اختتامیه مسابقات استعدادیابی فوتبال خیابانی جام شهدای ۱۵ خرداد در مرحله مراکز استان‌های کشور از روز یکشنبه شروع و تا سه‌شنبه هفته جاری در حال برگزاری است.

یاسر اشراقی تاکید کرد: در این دوره از مسابقات ۱۸ هزار بازیکن در قالب ۵ هزار تیم از سراسر کشور شرکت دارند.

مدیر حوزه ریاست و امور فرهنگی بنیاد ۱۵ خرداد با اشاره به برگزاری فینال مسابقات در استان تهران، گفت: فینال مسابقات در استان تهران روز یکشنبه برگزار و تیم شهدای بیسیم در هر دو رده سنی ۱۲ تا ۱۵ و ۱۵ تا ۱۸ قهرمان استان شد که جوایز تیم‌های برتر در مراسمی با حضور علی آقامحمدی رییس ستاد تحول و توانمندسازی ۲۰۲۰ کشور، علی عسگری معاون اجتماعی ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره)، حمیدرضا علیان‌زادگان مدیرعامل بنیاد ۱۵خرداد، محمد حسین رحمانی خلیلی رئیس قرارگاه تحول و توانمندسازی محلات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و محسن جهانی مدیرکل اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اهدا شد.

اشراقی افزود: یک‌هزار و ۱۴۷ بازیکن در قالب ۲۴۶ تیم مشتمل بر ۱۵۰ تیم با ۶۹۸ بازیکن در رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال و ۹۶ تیم با ۴۴۹ بازیکن در رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال از شهر‌ها و مناطق مختلف استان تهران در این دوره از مسابقات شرکت داشتند.

مدیر امور فرهنگی بنیاد ۱۵ خرداد خاطرنشان کرد: فینال کشوری این مسابقات روز‌های ۲۵ و ۲۶ شهریورماه امسال با حضور تیم‌های برگزیده هر استان در دو رده سنی ۱۲ تا ۱۵ و ۱۵ تا ۱۸ سال در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود و ضمن اهدای جایزه بزرگ ۶۰۰ میلیون ریالی به تیم اول کشوری در هر دو رده سنی ذکر شده، تیم‌های دوم تا چهارم نیز به ترتیب ۴۰۰، ۳۰۰ و ۲۰۰ میلیون ریال هدیه دریافت می‌کنند.

مدیر حوزه ریاست بنیاد ۱۵ خرداد تاکید کرد: دومین دوره مسابقات استعدادیابی فوتبال خیابانی جام شهدای ۱۵ خرداد در سه سطح محلی، استانی و کشوری و در دو رده سنی ۱۲ تا ۱۵ و ۱۵ تا ۱۸ سال برگزار می‌شود.

به گفته اشراقی، استعدادیابی و تشویق به ورزش، جذب نوجوانان و جوانان در پویش استعدادیابی بنیاد ۱۵ خرداد و به خانه‌های احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در محله‌های کشور و استفاده از ظرفیت‌ها از جمله اهداف برگزاری این مسابقات است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *