سرلشکر باقری: امنیت کامل در مرز‌های غربی ایران برقرار است

9:52 - 26 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۳۹۴۷
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
سرلشکر باقری: امنیت کامل در مرز‌های غربی ایران برقرار است
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد امنیت کامل در مرز‌های استان آذربایجان شرقی با کشور‌های همسایه برقرار است.

خبرگزاری میزان - به گزارش سپاه نیوز، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در بدو ورود به شهر تبریز، هدف از سفرخود به آذربایجان شرقی را بررسی و رصد واحد‌های مختلف نیرو‌های مسلح مستقر در استان و میزان آمادگی آن‌ها اعلام کرد و گفت: تیم‌های مختلف همراه از نزدیک وضعیت یگان‌های نظامی استان را بررسی خواهند کرد.

وی با تقدیم سلام و احترام به مردم شهید پرور آذربایجان و همرزمان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: خدا را شاکرم که فرصتی دست داد تا در این استان ولایت مدار و خط شکن دوران هشت سال دفاع مقدس حضور پیدا کنم.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در ادامه با همراهی‌امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش، امیر سرتیپ نصیرزاده جانشین رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح، امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی، امیر سرتیپ واحدی فرمانده نیروی هوایی و جمعی از معاونان ستاد کل نیرو‌های مسلح با حضور در پایگاه شهید فکوری تبریز از بخش‌های مختلف این یگان بازدید کرد.

‌سرلشکر باقری ضمن بازدید از بخش‌های مختلف و نمایشگاه توانمندی‌های پایگاه شهید فکوری، توان رزمی این یگان را مورد ارزیابی قرار داد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *