واگذاری انشعاب موقت و ایمن برق به هیات‌ها، تکایا و اماکن مذهبی در ایام محرم

9:46 - 26 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۳۹۴۴
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
واگذاری انشعاب موقت و ایمن برق به هیات‌ها، تکایا و اماکن مذهبی در ایام محرم
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: متولیان برگزاری آئین‌های مذهبی در ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان می‌توانند با مراجعه به مناطق برق اقدام به برقراری انشعاب موقت و ایمن برق کنند.

خبرگزاری میزان - به گزارش پاون، این شرکت ضمن تسلیت فرارسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان؛ امام حسین (ع) از متولیان برگزاری آیین‌های مذهبی و برپاکنندگان هیات و تکایا کرد در صورت نیاز به استفاده از جریان برق با تماس تلفنی با سامانه ۱۵۲۱ و مراجعه به مناطق برق ۲۲ گانه شهر تهران در ساعات اداری در کوتاه‌ترین زمان اقدام به دریافت انشعاب موقت و ایمن کنند.

همچنین ضروری است عزاداران حسینی از ورود به حریم شبکه‌های برق و نصب پرچم و بنر بر روی پایه‌های شبکه یا روشنایی خودداری کرده و ضمن استفاده از تجهیزات برقی کم مصرف و لامپ‌های LED از خاموش شدن تمامی تجهیزات برقی در پایان مراسم، اطمینان حاصل کنند.

شایان ذکر است استفاده از انشعاب برق غیرمجاز علاوه بر حرمت شرعی و مخاطرات جانی و مالی برای عزاداران حسینی؛ تبعات قانونی و حقوقی به دنبال دارد.

همچنین شهروندان و عزاداران حسینی در صورت بروز هرگونه اختلال در شبکه توزیع برق و یا مشاهده موارد ناایمن موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۲۱ به صورت شبانه‌روزی اعلام کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *