حسینی: مدیرانی که دنبال بمب ترکاندن بودند می‌خواستند جای من دروازه‌بان بیاورند

22:23 - 25 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۳۹۰۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
حسینی: مدیرانی که دنبال بمب ترکاندن بودند می‌خواستند جای من دروازه‌بان بیاورند
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: بعضی مدیرانی که دنبال ترکاندن بمب نقل و انتقالاتی بودند ۱۰ هفته مانده به پایان لیگ دنبال جذب دروازه‌بانی بودند که در لیست تیم ملی جایی نداشت.

خبرگزاری میزان - سیدحسین حسینی بعد از تمدید قرارداد همکاری با استقلال، اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*خیلی خوشحالم که دوباره با استقلال تمدید کردم تا در خدمت باشگاه بزرگ استقلال باشم. استقلال خانه من است و همیشه هم گفته‌ام در شرایط خوبم هم گفته‌ام که نمی‌توانم در تیم دیگری بازی کنم به همین دلیل صبر کردم تا ببینم چه می‌شود و شرایطی فراهم شد تا تمدید کنم. از اعتماد نکونام و زحمات خطیر تشکر می‌کنم.

*این قول را به هواداران می‌دهم که امسال بهترین عملکردم را داشته باشم و سال خیلی خوبی در کنار هم داشته باشیم.

*بعد از جام جهانی خیلی اتفاقات برایم افتاد و دوست داشتم این موضوع را با هواداران در میان بگذارم. ولی شرایط مناسب برای بیان این صحبت‌ها و مصاحبه جور نمی‌شد. مطمئن باشید صحبت‌های زیادی درباره اتفاقاتی که این مدت و سال گذشته برایم اتفاق افتاد باید بگویم. اتفاقاتی برای من رقم می‌زدند.

*قربانی باخت دربی؟ وقتی در دربی بازنده می‌شوید این موارد طبیعی است و خیلی از دوستان یک‌جور‌هایی حاشیه درست کردند. از ۱۰ هفته به پایان مسابقات که در اردوی تیم ملی بودم، دوستان برای من حاشیه درست کردند. ان‌شاءالله در مصاحبه مفصل بعداً حرف‌ها را می‌گویم. اما بعضی دوستان وقتی در اردوی تیم ملی بودم، دنبال دروازه‌بان بودند و این مسئله ذهنم را درگیر کرد. آن‌ها دنبال گلری بودند که عضو تیم ملی نبود.

*وی در پاسخ به این سوال که منظور وی چه کسانی است، گفت: همین مدیران سابق عزیز که دنبال ترکاندن بمب بودند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *