شکوری: فلاح را با بازیکنان ملی‌پوش و سرشناس معاوضه می‌کنیم/ پیکان به معنای واقعی باشگاه است

15:39 - 25 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۳۸۵۹
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
شکوری: فلاح را با بازیکنان ملی‌پوش و سرشناس معاوضه می‌کنیم/ پیکان به معنای واقعی باشگاه است
قائم مقام باشگاه پیکان گفت: می‌خواهیم سامان فلاح را با بهترین شرایط و بالاترین قیمت ممکن بفروشیم.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی باشگاه پیکان، ابراهیم شکوری در واکنش به شایعات اخیر پیرامون معاوضه سامان فلاح کاپیتان تیم فوتبال این باشگاه با بازیکن تیم‌های دیگر اظهار داشت: به هیچ عنوان بحث معاوضه بازیکنان ما با سایر تیم‌ها مطرح نبوده است و این موضوع اصلاً درست نیست. اگر قرار بر معاوضه هم باشد، بدون تردید دنبال بازیکنان ملی‌پوش و ستاره‌های سرشناس لیگ می‌رویم نه اینکه هر بازیکنی را در پست دفاع آخر جذب کنیم.

وی باشگاه پیکان را کارخانه تولید بازیکن دانست و خاطرنشان کرد: ما به معنای واقعی یک باشگاه هستیم و شرایط حرفه‌ای در فوتبال را رعایت می‌کنیم. در واقع سامان فلاح دستاورد باشگاه ما به شمار می‌رود و می‌خواهیم محصول آکادمی خودمان را با بهترین شرایط و بالاترین قیمت ممکن بفروشیم. در این میان، اما فقط نگاه اقتصادی نداریم؛ بلکه هم منافع بازیکن را در نظر می‌گیریم و هم باشگاه را.

«فوتبال به یک بیزینس تبدیل شده است و احساسات در این بازار جایی ندارد.»، عضو هیئت مدیره باشگاه پیکان ضمن بیان این جمله تصریح کرد: اولویت ما برای حضور در این بازار، استفاده از علم تجارت فوتبال است و چیزی جز منافع بازیکن و باشگاه را در نظر نمی‌گیریم. متأسفانه با وجود آن که شفاف و به دور از تنش فعالیت می‌کنیم، باز هم شاهد شایعاتی هستیم. این شایعات نمی‌تواند ما را از مسیری که در حال ایجاد آن هستیم، دور کند.

شکوری در نهایت گفت: نه تنها سامان فلاح، بلکه تعداد زیادی از بازیکنان ما در همین فصل با پرداخت مبلغ رضایتنامه از پیکان جدا شدند. هیچ گلایه‌ای از هیچ باشگاهی نداریم و برای همه اهالی فوتبال ایران آرزو موفقیت می‌کنیم. امیدواریم باشگاه پیکان بتواند مانند سال‌های گذشته، وظیفه خود در قبال کشف، پرورش و معرفی ستاره‌های جدید و جوان به تیم‌های ملی را به نحو احسن پشت سر بگذارد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *