قالیباف: فرصت وزیر کشور برای تغییر معاونش به پایان رسیده است

12:06 - 25 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۳۷۹۴
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
قالیباف: فرصت وزیر کشور برای تغییر معاونش به پایان رسیده است
رئیس مجلس شورای اسلامی توضیحاتی درخصوص پیگیری ابلاغیه وزارت کشور و قول‌های وزیر کشور در خصوص تصمیم‌گیری درباره معاون سیاسی ارائه کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش خانه ملت، سید کاظم دلخوش اباتری در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه، ۲۵ تیرماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابلاغیه وزارت کشور درخصوص عدم دخالت نمایندگان در امور اجرایی در سال انتخابات گفت: خواهش می‌کنم تکلیف ما را با این موضوع در مجلس روشن کنید. ذوالنور هم در این زمینه تأکید کردند، اما آیا وزیر کشور در قبال مجلس باید پاسخ بدهد یا خیر؟

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس یازدهم تأکید کرد: به جای اصلاح، تهدید هم می‌کنند، اگر لازم باشد تا آخر می‌رویم، لطفا تکلیف ما را با این موضوع روشن کنید.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: بند‌های ۲، ۴، ۶ و ۷ ابلاغیه مذکور خلاف قانون بود و وزیر محترم هم این موضوع را اصلاح کرد.

وی ادامه داد: وزیر قبل از اینکه به مجلس بیایند با من صحبت کردند و تصمیم بر این بود جابجایی‌ها انجام شود.

رئیس قوه مقننه در خصوص موضوع معاون سیاسی وزیر کشور گفت: دیروز با وزیر کشور صحبت کردم و گفتم فرصت به انتها رسیده، ایشان قول داد زودتر تصمیم بگیرند و به توافق برسند. حتماً این کار انجام می‌شود، اگر نشد، حق با شماست. براساس آیین نامه داخلی موضوع را دنبال خواهم کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *