همکاری هوانیروز ارتش با شرکت‌های دانش‌بنیان در زمینه ساخت بالگرد‌های ملی

8:49 - 25 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۳۷۳۴
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
همکاری هوانیروز ارتش با شرکت‌های دانش‌بنیان در زمینه ساخت بالگرد‌های ملی
امیر سرتیپ خلبان قربانی گفت: هوانیروز ارتش با شرکت‌های دانش‌بنیان در ساخت بالگرد‌های ملی همکاری می‌کند و در این زمینه تاکنون پیشرفت‌های خوبی داشته‌ایم.

خبرگزاری میزان - به گزارش دفاع‌پرس، امیر سرتیپ خلبان «یوسف قربانی» فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی، درباره زمان رونمایی بالگرد‌های هجومی این یگان اظهار داشت: برخی از بالگرد‌های هجومی بومی در وزارت دفاع ساخته شده و برخی دیگر از این بالگرد‌ها نیز در آینده رونمایی می‌شود.

امیر قربانی با بیان اینکه بالگرد‌های تاکتیکی خوبی در هوانیروز داریم، افزود: هوانیروز ارتش با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان برنامه‌ریزی در جهت ساخت بالگرد‌های ملی را انجام داده و در این راستا تاکنون پیشرفت‌های خوبی داشته‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه هوانیروز ارتش یکی از قدرتمندترین ناوگان‌های بالگردی غرب آسیاست، خاطرنشان کرد: تمامی تجهیزات نصب‌شده بر روی بالگرد‌های هجومی و پشتیبانی هوانیروز، بومی است.

فرمانده هوانیروز ارتش اضافه کرد: در حوزه تسلیح بالگرد‌ها به موشک‌های برد بلند و نقطه‌زن به جایگاه بالایی رسیده‌ایم و امروز می‌توانیم در مأموریت‌های مختلف حرف برای گفتن داشته باشیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *