پایان تنش آبی روستا‌های کشور تا سال آینده

9:57 - 24 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۳۵۴۵
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
پایان تنش آبی روستا‌های کشور تا سال آینده
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تا سال آینده ۱۰۰ درصد روستا‌های دارای تنش آبی را در سراسر کشور آبرسانی خواهیم کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش سپاه نیوز، سردار دریادارعلی فدوی صبح امروز در آئین افتتاح طرح آبرسانی به ۱۱۰ روستای استان کرمان از محل روستای قنات ملک (زادگاه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی) گفت: سلیقه خوبی به خرج داده شده که این مراسم در مسجد و روستای حاج قاسم برگزار شد و این اقدام کار را خیلی زیباتر کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: کاری که خدا با حاج قاسم سلیمانی کرد با هیچ‌کس نکرد که چنین محبوییتی را پیدا کرد و تمامی همشهریان حاج قاسم نیز بر این موضوع کار کنند که حاج قاسم چه کرد که به این درجه نائل آمد.

وی با اشاره به رفاقت ۴۰ ساله با حاج قاسم بیان کرد: در روز‌های پس از شهادت حاج قاسم با دوستان صحبت می‌کردیم که او چه کار کرد که خدا، دل میلیون‌ها نفر را نه تنها در داخل ایران بلکه در جا‌های مختلف دنیا معطوف حاج قاسم کرد که با دلدادگی به مراسم وی بیایند.

سردار فدوی با تأکید بر این‌که یکی از کار‌هایی را که حاج قاسم انجام داد و به آن اعتقاد داشت، خدمت به مردم بود، عنوان کرد: این در حالی است که اگر عبادت‌های ما ۱۰ مورد باشد، ۹ مورد آن خدمت به مردم است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: آبرسانی به روستا‌ها و سایر پروژه‌های خدمت‌رسانی به مردم را به شکل جهادی و انقلابی و آن هم به‌زودی انجام می‌دهیم و نمی‌گذاریم کار‌ها طولانی شود چرا که اگر کاری طولانی شود حلاوت و شیرینی آن از مردم گرفته می‌شود.

وی با بیان این‌که ۴۴ سال و پنج ماه از انقلاب گذشته و نمی‌توان کار مانده از گذشته را معطل نگه داشت، ابراز کرد: جاده روستایی، مسکن روستایی و آبخیزداری و بسیاری از پروژه‌ها را سپاه و بسیج با تمام توان انجام می‌دهند.

سردار فدوی با تأکید بر این‌که مجموعه‌های سپاه از هم سبقت می‌گیرند تا در خدمت‌رسانی به مردم پیشگام باشند، گفت: توان موشکی هم خدمت به مردم است، اما زمانی که آب به خانه مردم می‌رسد حلاوت شیرینی آن را بهتر درک می‌کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: با اطمینان می‌گویم برای انجام تکلیف‌مان در سپاه حتی یک لحظه را از دست نمی‌دهیم.

وی اظهار کرد: یک لحظه دشمنی دشمنان علیه ما قطع نشده و فقط نوع آن تغییر کرده است؛ هیچ دشمنی جرات نمی‌کند، به ایران نگاه چپ کند و این به برکت استقامت، صبر و انجام تکالیف و شهدایی است که تقدیم شده است.

سردار فدوی با تأکید بر این‌که دشمنان را با رفع محرومیت‌ها در داخل کشور، به پشیمانی می‌رسانیم، ادامه داد: تمامی مجموعه‌ها برای خدمت‌رسانی به مردم همراه سپاه شوند و سپاه تلاش می‌کند، کار‌ها را با کیفیت عالی و زمان و هزینه کم انجام دهد.

 جانشین فرمانده کل سپاه در ادامه تصریح کرد: تا سال آینده ۱۰۰ درصد روستا‌های دارای تنش آبی را در سراسر کشور آبرسانی خواهیم کرد.

وی با بیان این‌که این محرومیت‌ها در شان مردم شهیدپرور ما نیست، مردم ۴۴ سال پای این انقلاب ایستاده‌اند و شایسته‌های کل عالم هستند که نباید محرومیتی داشته باشند، خاطرنشان کرد: ما برای رفع مشکلات اقتصادی پای کار نرفتیم و حالا این مشکلات را هم برطرف می‌کنیم، زیرا پای هر کاری که رفته‌ایم با موفقیت و بهترین نتیجه بیرون آمده‌ایم.

انتهای پیام


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *