دشمن از داده‌های اطلاعاتی مردم برای ایجاد آشوب سوءاستفاده می‌کند

15:05 - 23 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۳۴۶۴
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
دشمن از داده‌های اطلاعاتی مردم برای ایجاد آشوب سوءاستفاده می‌کند
سردار خادمی گفت: داده‌های اطلاعاتی مردم برای ایجاد آشوب و بی اعتمادسازی به نظام و رسانه‌های داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام دفاع پرس، سردار «مجید خادمی» رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران در گردهمایی جهاد تبیین سپاه فجر فارس با بیان اینکه این استان سابقه‌ای درخشان و سربلند در دوران دفاع مقدس دارد، اظهارداشت: رزمندگان این استان در دوران پرافتخار دفاع مقدس همواره پیشرو و با ثبات قدم بوده و همه می‌دانند ظرفیت و توان این استان بیش از آن چیزی است که بر سر زبان هاست و شناخته شده است.

وی با تشریح تاکتیک‌های نوین دشمنان انقلاب اسلامی در جنگ ترکیبی و تاکید بر حفظ و ارتقای سطح هوشیاری نیرو‌های مسلح، افزود: سپاه یک نهاد رسالت محور است که با الگوگیری از حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در مقابله با هرگونه تهدیدی که متوجه انقلاب اسلامی باشد مسئولیت دارد.

سردار خادمی با بیان اینکه باید طرح‌های نوین دشمنان انقلاب اسلامی را درک کرده و بشناسیم، گفت: روحیه ایثار، شهادت طلبی و پایداری سپاه، دشمنان را مجبور کرده در اصول کلاسیک نظامی تجدید نظر کنند.

رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران افزود: ایمان یک اصل برتری ساز برای سپاه است و امروز با تکنولوژی محور شدن این نهاد مانند توانمندی موشکی، تمام حواس دشمنان معطوف سپاه شده است.

سردار خادمی با تشریح جنبه‌های مختلف جنگ ترکیبی و استفاده دشمنان از هوش مصنوعی برای جعل روایت‌ها و حقیقت، گفت: داده‌های اطلاعاتی که توسط سرویس‌های دشمن و از طریق شبکه‌ها و دستگاه‌هایی که مورد استفاده مردم هستند جمع آوری می‌شوند در راستای طرح‌های آشوب و بی اعتمادسازی به نظام و رسانه‌های داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی دشمنان معتقدند سپاه و بسیج مردمی مانع اصلی نقشه‌های آنان در داخل و خارج است.

سردار خادمی با تجلیل از شاخصه بصیرت و صبوری نیرو‌های مسلح در مواجهه با طرح‌های نوین دشمنان انقلاب اسلامی، گفت: امروز دشمنان انقلاب اسلامی و در رأس آنان آمریکا علیه انقلاب اسلامی متحد شده‌اند و حضور نیرو‌های آمریکایی در سراسر جهان دچار چالش جدی شده است.

وی با بیان اینکه برای دفاع از انقلاب اسلامی از همه چیز خود خواهیم گذشت، خاطرنشان کرد: مقوله جهاد تبیین را بیش از پیش مورد توجه قرار دهیم و نسبت به نفوذ جریانی و فردی هوشیار باشیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *