نصیرشلال: ملی‌پوشان می‌دانند باید در دو مسابقه سخت شرکت کنند

10:15 - 22 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۳۳۱۶
نصیرشلال: ملی‌پوشان می‌دانند باید در دو مسابقه سخت شرکت کنند
سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: ملی پوشان می‌دانند باید در دو مسابقه مهم شرکت کنند و از لحاظ روحی به این اردو نیاز داشتند.

خبرگزاری میزان - نواب نصیرشلال در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون وزنه‌برداری درباره آخرین شرایط تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان اظهار داشت: اردوی ما چند روزی است که در بابلسر شروع شده است. سه هفته اینجا هستیم. خدا را شکر شرایط میزبانی از هر جهت خوب است چه به لحاظ اسکان، چه شرایط تمرین و چه به لحاظ تغذیه و رفت و آمد همه چیز عالی است. بچه‌ها از شرایط اردو راضی هستند و همان‌طور که گفتم سه هفته اینجا هستیم بعد برمی‌گردیم تهران تا مرحله نهایی تمرینات آماده سازی را انجام بدهیم و سپس راهی عربستان شویم.

سرمربی تیم ملی با بیان اینکه ملی پوشان می‌دانند باید در دو مسابقه مهم شرکت کنند ادامه داد: بچه‌ها از لحاظ روحی به این اردو نیاز داشتند. انگیزه خوبی پیدا کرده اند و هر چه به زمان مسابقات نزدیک می‌شویم آن‌ها بیشتر روی این موضوع متمرکز می‌شوند که باید در دو مسابقه مهم شرکت کنند و در این مسابقات سخت امتحان بدهند.

نصیرشلال در پایان خاطرنشان کرد: خدا را شکر آسیب دیدگی به خصوصی نداریم و می‌خواهیم با بهترین شرایط و با قدرت در مسابقات جهانی و بازی‌های آسیایی شرکت کنیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *