مدیریت انقلابی با کمک فکری و محتوایی بسیجیان امکان‌پذیر است

14:48 - 21 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۳۲۰۴
مدیریت انقلابی با کمک فکری و محتوایی بسیجیان امکان‌پذیر است
رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران بر کمک فکری و محتوایی بسیجیان برای حل مسائل مختلف شهری تاکید کرد و گفت: بسیجیان باید کمک کنند که چگونه می‌توان یک مدیریت انقلابی را در شهر ساری و جاری کرد.

خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی شهرداری تهران؛ داود گودرزی در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قدس و فرماندهان حوزه‌های تابعه، ضمن ابراز خرسندی از توفیق حضور در جمع بسیجیان و شنیدن صحبت‌های آنان، عنوان کرد: معمولا در اینگونه جلسات گفتگو‌های خوبی صورت می‌گیرد، اما متاسفانه بسیاری از صحبت‌ها فقط در سررسید‌ها نوشته می‌شود و کمتر به سمت عملیاتی کردن حرف‌ها می‌رویم.

وی با اشاره اینکه در شهرداری، اغلب کار‌ها از فعالیت‌های عمرانی گرفته تا برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی برون سپاری شده است، اظهار کرد: این موضوع هم تهدیدی برای انحصاری شدن پیمانکاران است و هم فرصتی برای واگذاری بسیاری از کار‌ها به شهروندان و استفاده از ظرفیت‌های مردمی در انجام موضوعات شهری است.

گودرزی برپایی جشن عید غدیر را نمونه‌ای از همکاری مشترک نهاد‌های مختلف از جمله شهرداری با مردم برشمرد و خاطرنشان کرد: حضور میلیونی مردم در این جشن نشان داد که اگر همه دست به دست هم بدهیم و ظرفیت‌ها و امکانات خود را پای کار بیاوریم، می‌توانیم خدمات مناسبی را به مردم ارائه دهیم و در انجام امور موفق باشیم.

وی بر کمک فکری و محتوایی بسیجیان برای حل مسائل مختلف شهری تاکید کرد و گفت: اگر قرار است تهران را الگوی جهان اسلام کنیم، چگونگی و جزئیات تحقق این شعار ملزم به حضور و مطالبه‌گری اقشار مختلف مردم است و اینکه بچه‌های بسیج کمک کنند که چگونه می‌توان یک مدیریت انقلابی را در شهر ساری و جاری کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *