پیشرفت علمی تأثیر شگرفی در قدرت بازدارندگی دارد

13:48 - 19 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۲۷۴۰
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
پیشرفت علمی تأثیر شگرفی در قدرت بازدارندگی دارد
امیر سرتیپ صباحی‌فرد با اشاره به تأثیر شگرف پیشرفت علمی در ایجاد امنیت و قدرت بازدارندگی کشور گفت: تولید علم وظیفه اصلی دانشگاه‌های نظامی است.

خبرگزاری میزان - به گزارش دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با استادان و اعضاء هیات علمی دانشگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) دیدار کرد.

امیر صباحی‌فرد با بیان اینکه تولید علم، پیشرفت علمی و تربیت علمی وظیفه اصلی و درونی دانشگاه‌های نظامی است، افزود: پیشرفت علمی در ایجاد امنیت و قدرت بازدارندگی کشورمان تأثیر بسزا و شگرفی دارد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با تأکید بر نقش محوری استادان در امر پژوهش دانشگاه‌ها، گفت: جایگاه رفیع اعضاء هیأت علمی دانشگاه‌های نظامی در توسعه توانمندی‌های نظامی و کارآمدی تسلیحات راداری و موشکی در نیروی پدافند هوایی بسیار حائز اهمیت است.

سرتیپ صباحی‌فرد بخش بزرگی از توانمندی و قدرت روزافزون مجموعه پدافند هوایی ارتش را مرهون تلاش و جدیت دانشجویان، استادان و کادر آموزش این دانشگاه و سایر مراکز آموزشی این نیرو دانست و عنوان کرد: دانشگاه پدافند هوایی پیشگام و صاحب‌نظر در زمینه علوم فنی، مهندسی و سایر علوم مرتبط با تخصص پدافند است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *