همراه با «ایران سرود» در سیمای شبکه دو

13:37 - 19 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۲۷۳۰
همراه با «ایران سرود» در سیمای شبکه دو
برنامه «ایران سرود»؛ نمایش مستندگونه فرایند آماده‌سازی تا اجرای سرود‌ها روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ برنامه «ایران سرود» یکی از تازه‌ترین تولیدات مرکز رسانه‌ای نهضت است که از شبکه دو سیما روانه آنتن خواهد شد.

در این برنامه به سه محوریت مهم «تمرکززدایی از پایتخت و توجه بیشتر به مراکز استان‌ها»، «توجه به کنش‌گری اجتماعی گروه‌های سرود» و «نشان دادن فرایند آماده‌سازی تا زمان اجرای سرودها» پرداخته خواهد شد.

از مهمترین شاخصه‌های این برنامه، نمایش مستندگونه فرایند آماده‌سازی تا اجرای سرود‌ها توسط گروه‌های سرود است تاکنون در هیچ برنامه‌ای به نمایش گذاشته نشده و مخاطبان از زمان آغاز یک سرود و شلوغ‌کاری بچه‌ها و بازی‌هایشان تا لحظه نمایش سرود در استیج را در قالب یک مستند روایی مشاهده خواهند کرد.

همچنین در این برنامه، پویشی برگزار خواهد شد که در آن از گروه‌های سرود مراکز استان‌ها خواسته می‌شود چنانچه تمایل به معرفی گروه سرود شهرشان هستند، نسبت به معرفی آن اقدام کنند تا گروه برنامه‌ساز به تهیه و تولید آن بپردازند و ظرفیت‌های موجود در مراکز استان‌ها را در قالب تصویر به علاقه‌مندان این حوزه معرفی شود.

برنامه «ایران سرود» به همت مرکز رسانه‌ای نهضت و کارگردانی میلاد محمدی از شنبه تا دوشنبه ساعت ۱۵:۴۵ روانه آنتن شبکه دو شده و بازپخش آن روز‌های سه‌شنبه تا پنجشنبه همان ساعت خواهد بود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *