واکنش کارخانه به احتمال دعوت دوباره از معروف به تیم ملی والیبال

11:21 - 19 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۲۶۸۹
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
واکنش کارخانه به احتمال دعوت دوباره از معروف به تیم ملی والیبال
مشاور فنی تیم ملی والیبال گفت:دباید از تمام ظرفیت‌ها و بازیکنان خود بهره ببریم تا در مسیر رقابت‌های انتخابی المپیک نتایج خوبی کسب کنیم.

خبرگزاری میزان - مصطفی کارخانه که به عنوان یکی از اعضای هیات رئیسه در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش کارگری حضور داشت، ضمن عذرخواهی در تاخیر بیش از یک ساعت در برگزاری مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش کارگری درباره علت ناکامی والیبال ایران در لیگ ملت‌های دنیا، اظهار کرد: در این مسابقات متاسفانه به برخی از بازیکنان اصلی، کادر فنی و از جمله خود من از سوی آمریکا ویزا صادر نشد و تیم بت بازیکنان جوان در لیگ ملت‌های دنیا شرکت کردند که البته فرصت خوبی برای ارزیابی جوانان بود.

مشاور فنی تیم ملی والیبال افزود: ستاره‌های ما همچون سعید معروف، شهرام محمودی، محمد موسوی، امیر غفور و... که سرمایه‌های ملی ما هستند یک شبه باتجربه نشدند و زمان زیادی برد تا این سرمایه‌ها به فوق ستاره‌های والیبال تبدیل شوند؛ بنابراین بازیکنان جوان نیز نیاز به زمان دارند تا توانایی‌های خود را نشان دهند.

وی در پایان درباره شایعات ایجاد شده در خصوص بازگشت سعید معروف به تیم ملی گفت: تمام تیم‌های بزرگ جهان با توجه به اهمیت مسابقات مختلف از بازیکنان باتجربه و سرشناس خود استفاده می‌کنند تا بهترین نتایج را کسب کنند ما هم با توجه به ترافیک رقابت‌های پیش رو در صورتی که به جمع بندی نهایی برسیم باید از تمام ظرفیت‌ها و بازیکنان خود بهره ببریم تا در مسیر رقابت‌های انتخابی المپیک نتایج خوبی کسب کنیم تا دل مردم را شاد کنیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *