داوودی: هیچ وقت اینقدر با انگیزه نبوده‌ام/ زیاد اهل حاشیه نیستم

11:00 - 19 تير 1402
کد خبر: ۴۷۲۲۶۸۳
داوودی: هیچ وقت اینقدر با انگیزه نبوده‌ام/ زیاد اهل حاشیه نیستم
وزنه بردار فوق سنگین کشورمان گفت: سعی و تلاشم را می‌کنم تا به بالاترین حد آمادگی خودم برسم تا بتوانم با بهترین فرم بدنی روی تخته مسابقات آتی بروم.

خبرگزاری میزان - علی داوودی در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری درباره مسابقات گزینشی المپیک در کوبا اظهار داشت: من از کوبا که برگشتم نیاز به ریکاوری داشتم و خدا را شکر بدنم برگشته است و تمرینات را شروع کرده ام. اردوی بابلسر هم شروع شده و تمرینات خوبی را داریم پشت سر می‌گذاریم. من در رکوردگیری هم به دلیل اینکه تازه از کوبا برگشته بودیم شرکت نکردم. بچه‌ها ماشالا همه عالی بودند و وزنه‌های خوبی زدند.

وی در مورد برگزاری اردوی تیم ملی وزنه برداری عنوان کرد: در اردو همه چیز خوب و فراهم است و همه سعی و تلاشم را می‌کنم تا به بالاترین حد آمادگی خودم برسم تا بتوانم با بهترین فرم بدنی روی تخته مسابقات آتی بروم. خدا را شکر. یک هماهنگی خوبی بین خودم، نواب نصیرشلال، بهمن زارع و وحید ربیعی وجود دارد. برنامه‌ها دارد به خوبی پیش می‌رود و امید زیادی دارم که با این کادر فنی خوب به اهدافی که دارم برسم.

قهرمان جهان در خصوص مسابقات جهانی عربستان تصریح کرد: قطعا سخت‌تر از سال قبل در کلمبیا است. مدعیان بیشتری به این رقابت‌ها می‌آیند و قطعا آماده‌تر از سال قبل هم هستند. مسابقات عربستان گزینشی المپیک است و همه سعی و تلاش شان را می‌کنند تا آماده‌تر پا به این رقابت‌ها بگذارند. من هم تلاش خودم را خواهم کرد تا افزایش رکورد خوبی داشته باشم و بتوانم رکورد مجموع خوبی را ثبت کنم و به یک مدال خوشرنگ برسم.
 
وزنه بردار فوق سنگین کشورمان درباره رقابت با آیت شریفی و علیرضا یوسفی تاکید کرد: دقیقا. ما یک رقابت خوب و سالم را در تیم ملی داریم. ماشالا آیت خیلی خوب شده و وزنه‌های خوبی می‌زند. امیدوارم علیرضا هم به زودی مصدومیت اش خوب شود تا بتوانیم دوباره سه تایی تمرین کنیم. این تمرین کردن به همه ما انگیزه می‌دهد، مفید است و باعث پیشرفت تک تک ما می‌شود. شک نکنید که در بلند مدت روی رکورد همه ما تاثیر دارد و این در آینده مشخص می‌شود.

داوودی در پاسخ به سوال که چقدر شانس حضور در المپیک را دارد، بیان کرد: من در المپک قبل موفق شدم مدال بگیرم، اما هیچ وقت در زندگی‌ام اینقدر تشنه و با انگیزه نبوده‌ام. امیدوارم تلاش‌هایی که دارم می‌کنم در نهایت به حضور در المپیک و کسب دومین مدالم منجر شود. ۱۳ – ۱۴ ماه به المپیک مانده است و شبانه روز باید تلاش کنم تا بهترین اتفاق را رقم بزنم. من هر چیزی که باید را انجام می‌دهم تا این اتفاق بیفتد. انگیزه الان من را شاید فقط یک نوجوان داشته باشد. شده‌ام مثل زمانی که در اردوی نوجوانان بودم و دنبال مدال. هیچ وقت اینقدر با انگیزه نبوده‌ام و می‌خواهم تمام تلاشم را بکنم تا روی سکوی المپیک قرار بگیرم. در زمانی از لحاظ روحی اذیت‌های زیادی شدم، اما آن بحران را کنار گذاشتم و خدا را شکر وارد حاشیه نشدم. باز هم می‌گویم امیدوارم آخر همه این سختی‌ها کسب دومین مدال المپیک باشد و همه آن انتظاری که از من دارند را به چشم ببینند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: من زیاد اهل حاشیه نیستم، اما می‌خواهم یک نکته کوچک بگویم. آن هم خطاب به مسئولان استان تهران. فرماندار و استاندار و …مگر من قهرمان این شهر نیستم؟ من باید بیشتر حمایت شوم. شرایط طوری است که باید منتظر معجزه‌ای باشم تا این حمایت را ببینم. نمی‌دانم حالا این باعث انگیزه من می‌شود یا چیز دیگری، اما من هم مثل همه قهرمان‌ها در شهرستان‌ها انتظار حمایت دارم. ان‌شاءالله که خیر است و امیدوارم اتفاق‌های خوبی بیفتد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *