بازداشت دادستان یکی از شهر‌ها نشانه عمل به شعار‌ها در عدلیه است

۱۸ تير ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۰:۰۰
کد خبر: ۴۷۲۲۴۵۲
دسته بندی‌: فضای مجازی ، عمومی
بازداشت دادستان یکی از شهر‌ها نشانه عمل به شعار‌ها در عدلیه است
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بازداشت یک دادستان در یکی از شهر‌های مازندران نشان از مسئولیت‌پذیری قوه قضائیه و پایبندی رئیس عدلیه به شعار‌های خود در مبارزه با فساد دارد.

خبرگزاری میزان - به گزارش مهر، در پی تأکیدات مکرر رئیس قوه قضائیه مبنی بر برخورد قاطع با تخلفات درون دستگاهی، مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه طی روز‌های گذشته دادستان یکی از شهر‌های استان مازندران را بازداشت کرد.

قابل ذکر است نهاد تحقیق و بازداشت فرد مورد اشاره مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه است که در راستای وظایف ذاتی خود و برخورد با تخلف درون دستگاهی به پرونده این فرد ورود و وی را بازداشت کرده است و برای دادستان مورد اشاره پرونده قضائی تشکیل شده و تحقیقات در این مورد ادامه دارد.

در همین راستا حسن همتی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در رابطه با بازداشت دادستان یکی از شهر‌های استان مازندران گفت: با ورود حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسنی اژه‌ای تحولات خوبی در دستگاه قضا صورت گرفته که یک مورد آن مبارزه با فساد است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در موضوع بازداشت دادستان یکی از شهر‌های استان مازندران دستگاه قضا بدون ملاحظه و در نظر گرفتن مسئولیت او به وظیفه ذاتی خود عمل کرده که نشانه‌ای از پایبندی رئیس دستگاه قضا به شعار‌های خود در مبارزه با فساد است.

وی با بیان اینکه بازداشت یکی از دادستان‌های شهر‌های استان مازندران نشان‌دهنده مسئولیت‌پذیری قوه قضائیه است گفت: اطلاع‌رسانی سریع و بدون ملاحظه نسبت به برخورد درون دستگاهی با افراد خاص حاکی از این است که مسئولان دستگاه قضائی به وظیفه خود عمل می‌کنند.

همتی ضمن تقدیر از برخورد درون دستگاهی در قوه قضائیه اظهار کرد: تصویر رسانه‌ای نیمی از کار است، چرا که در برخی موارد نمی‌توان به موقع اطلاع‌رسانی کرد، اما علی‌رغم هجمه‌ها باید عملکرد‌های بسیار مثبت قوه قضائیه تبیین شود و مردم بدانند قوه قضائیه فعلی متفاوت‌تر از گذشته است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *