رفع مشکل کمبود نیروی انسانی سازمان انتقال خون طی ماه آینده

۱۰ تير ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۰:۲۲
کد خبر: ۴۷۲۰۸۹۴
دسته بندی‌: جامعه ، عمومی
رفع مشکل کمبود نیروی انسانی سازمان انتقال خون طی ماه آینده
مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت در دیدار با مدیرعامل، معاونین و مدیران کل سازمان انتقال خون ایران بر پویایی و روزآمد بودن این سازمان تاکید کرد.

خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران، سیف‌اله مرادی با اشاره به ویژگی‌های شاخص سازمان انتقال خون همچون پویایی، روزآمد، علمی و تخصصی بودن، خاطرنشان کرد: با وجود کمبود نیروی انسانی در سازمان انتقال خون، از عملکرد اداره کل منابع انسانی این سازمان در پیشبرد اهداف رضایت کامل داریم.

وی افزود: در ماه‌های آتی، سهمیه نیرو‌های طرحی در رشته‌های اجباری را برای سازمان انتقال خون افزایش خواهیم داد و همچنین امکان صدور معرفی نامه از سوی سازمان برای رشته‌های اختیاری نیز فراهم خواهد شد.

مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت در این دیدار ضمن تاکید بر بهره مندی سازمان انتقال خون از سهمیه پیام آوران بهداشت، اضافه کرد: تلاش ما این است که شرایط این سهمیه را خصوصا در مناطق محروم برای سازمان انتقال خون فراهم کنیم.

مصطفی جمالی مدیرعامل سازمان انتقال خون نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: با توجه به فعالیت‌های اخیر، افق آینده سازمان را افقی روشن می‌دانم و انجام برخی فعالیت‌های تخصصی در دستور کار قرار گرفته، مستلزم رفع فوری مشکل کمبود نیروی انسانی است؛ بنابراین گزارش، یوسفی معاون اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت به همراه حاجی بیگی معاون توسعه مدیریت و منابع، بلوچی معاون اجتماعی، مهندس امیدوار مدیرکل منابع انسانی و مهندس عاقل مدیرکل بازرسی سازمان انتقال خون در این دیدار حضور داشتند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *