خدمت رسانی فوری بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام به مناطق سیل زده فیروزکوه

۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۹:۳۹
کد خبر: ۴۷۱۶۹۴۷
خدمت رسانی فوری بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام به مناطق سیل زده فیروزکوه
در پی جاری شدن سیلاب در شهرستان فیروزکوه که باعث آسیب‌دیدن چندین روستا با محوریت دو روستای طرود و سرانزا شد، نیرو‌های امدادی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام و گروه‌های جهادی همکار این ستاد در منطقه آسیب دیده حضور پیدا کرده و به خدمت رسانی به آسیب دیدگان پرداختند.

خبرگزاری میزان- سلیمانی مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام با بیان این مطلب افزود: با بررسی صورت گرفته توسط نیرو‌های تخصصی و امدادی بنیاد احسان؛ ۳ هزار نفر در ۵ روستای آسیب‌دیده شناسایی شدند که ۵۰۰ نفر از آن‌ها نیاز به امدادرسانی و توزیع آب و غذا دارند.

وی افزود: در همین خصوص جلسه‌ای با حضور فرماندار فیروزکوه برگزار شد و ضمن اعلام نیازمندی‌های آسیب‌دیدگان از سیل، اقلام امدادی از جمله؛ ۵ هزار بطری آب معدنی، ۱ هزار قوطی کنسرو و ۵۰ جفت چکمه و دیگر لوازم امدادی به منطقه ارسال شد.

مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام اظهار کرد: بیشتر آسیب‌های وارد شده متوجه باغات، احشام و زمین‌های زراعی بوده و همچنین چندین جاده مختلف نیز در اثر عبور سیلاب مسدود شده است.

سلیمانی در پایان تاکید کرد: بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام با کمک گروه‌های جهادی و مردمی همکار در حال امدادرسانی در منطقه هستند و تا پایان عملیات امداد و بازگشت شرایط مردم به زندگی عادی، این خدمت‌رسانی‌ها ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *