عطایی: یک توپ تعیین کننده سرنوشت ست پنجم بود/ تجربه و سرویس‌های لهستان کار را سخت کرد

۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۸:۱۸
کد خبر: ۴۷۱۶۷۱۵
دسته بندی‌: ورزشی ، توپ و تور
عطایی: یک توپ تعیین کننده سرنوشت ست پنجم بود/ تجربه و سرویس‌های لهستان کار را سخت کرد
سرمربی تیم ملی والیبال گفت: ست سوم و چهارم را واگذار کرده بودیم و ساختار بازی تیم به تغییر نیاز داشت.

خبرگزاری میزان - بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست نزدیک مقابل لهستان در دومین دیدار از لیگ ملت‌های ۲۰۲۳ صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

بهروز عطایی بعد از این دیدار عنوان کرد: ایران امروز عملکرد خیلی خوبی را به نمایش گذاشت. در مسابقه اول برابر ژاپن شروع خوبی نداشتیم و عملکردمان قابل قبول نبود، ولی ملی‌پوشان مقابل لهستان بازی فوق‌العاده‌ای انجام دادند و تیم بزرگ لهستان را به چالش کشیدند.

عطایی در ادامه تاکید کرد: علی‌رغم پیروزی در دو ست اول، تجربه و سرویس‌های لهستانی‌ها کار را برای ایران سخت کرد. در کل شاهد دیداری نزدیک بودیم و همه یک بازی با کیفیت را تماشا کردند و هر دو تیم تمام تلاش خود را برای پیروز شدن به کار گرفتند. ایران نسبت به دیدار قبل عملکرد خیلی بهتری داشت و امیدوارم که این روند رو به رشد در مسابقات آینده نیز ادامه داشته باشد تا به اهداف مد نظرمان دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم ملی درباره تغییر انجام شده در ست پنجم و جایگزینی محمدطاهر وادی به جای جواد کریمی تصریح کرد: ست سوم و چهارم را واگذار کرده بودیم و ساختار بازی تیم به تغییر نیاز داشت. ضعفی از سمت جواد کریمی اتفاق نیفتاده بود. برای ایجاد ابهام بیشتر در لهستانی‌ها به تغییر احتیاج داشتیم. محمد وادی و مرتضی شریفی وارد بازی شدند و عملکرد خوبی به نمایش گذاشتند.

عطایی در پایان افزود: برای تغییر سیستم بازی تلاش کردیم و اطلاعاتی که لهستانی‌ها در طول بازی از ما به دست آورده بودند را تغییر دادیم، اما در نهایت یک توپ سرنوشت ست پنجم را تعیین کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *