لیگ ملت‌های والیبال| سرویس‌زن‌های ژاپن زیر ذره‌بین کادرفنی تیم ملی

۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۰:۰۱
کد خبر: ۴۷۱۶۲۶۱
دسته بندی‌: ورزشی ، توپ و تور
لیگ ملت‌های والیبال| سرویس‌زن‌های ژاپن زیر ذره‌بین کادرفنی تیم ملی
اولین جلسه آنالیز پیش از مصاف با ژاپن امشب برگزار شد و آنالیز نهایی پیش از نخستین مسابقه ایران در لیگ ملت‌ها ۲۰۲۳ برگزار خواهد شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، لیگ ملت‌های والیبال سال ۲۰۲۳ در گروه مردان از ۱۶ خردادماه آغاز می‌شود و اول مرداد با معرفی تیم‌های برتر به پایان خواهد رسید. تیم ملی والیبال ایران پنجمین حضور خود را در این رقابت‌ها تجربه خواهد کرد.

مردان والیبال ایران بعدازظهر امروز (سه‌شنبه ۱۵ خرداد) در سالن اصلی مسابقات تمرین توپی خود را پشت سر گذاشته و برای اولین مسابقه در لیگ ملت‌ها برابر تیم میزبان آماده شدند.

تمرین در گایشی‌هال پایان روز شلوغ تیم ملی والیبال ایران نبود چرا که جلسه آنالیز ژاپن نیز در هتل برگزار شد. در این جلسه سرویس‌های ژاپن مورد تحلیل قرار گرفت. حسین خوریانی، آنالیزور تیم نحوه سرویس زدن و مناطق مورد هدف ژاپنی‌ها را برای لیبرو‌ها و دریافت‌های تیم ملی آنالیز کرد تا ملی‌پوشان با شناخت دقیقی به مصاف حریف بروند.

دومین جلسه آنالیز مردان والیبال ایران پیش از نبرد با ژاپن فردا صبح با حضور تمام بازیکنان برگزار خواهد شد. همچنین بازیکنان تیم ملی والیبال ایران فردا صبح یک جلسه تمرینی سبک را پشت سر خواهند گذاشت و ساعت ١٩:۴٠ به وقت ژاپن (۱۴:۱۰ به وقت ایران) مقابل تیم میزبان قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *