بازداشت ۲ نفر از عوامل سرقت از بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه

۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۴:۱۹
کد خبر: ۴۷۱۶۱۸۴
دسته بندی‌: قضایی ، حقوقی
بازداشت ۲ نفر از عوامل سرقت از بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه دو نفر از عوامل سرقت قطعات سربی دیوار‌های اتاق رادیوتراپی بیمارستان امام رضا (ع) دستگیر شده اند، از ادامه تحقیقات تا دستگیری همه عوامل دخیل خبرداد.  

خبرگزاری میزان _ دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه دو نفر از عوامل سرقت قطعات سربی دیوار‌های اتاق رادیوتراپی بیمارستان امام رضا (ع) دستگیر شده اند، از ادامه تحقیقات تا دستگیری همه عوامل دخیل خبرداد. 

شهرام کرمی بااشاره به ماجرای سرقت از بیمارستان امام رضا، اظهار کرد: حدود دو هفته پیش بنا به گزارش مسئولان بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه؛ موضوع سرقت قطعات سربی دیوار‌های اتاق رادیوتراپی این بیمارستان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت. 

وی افزود: طبق تحقیقات اولیه مشخص شد که سارقین از پرسنل بیمارستان بوده اند که در این راستا با همکاری پلیس آگاهی دو نفر دستگیر شدند. 

دادستان کرمانشاه با بیان اینکه این دو نفر هم اکنون در بازداشت بسر می‌برند و تحقیقات از آن‌ها ادامه دارد، گفت: پرونده سرقت از بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه در یکی از شعب بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب استان در حال رسیدگی است. 

وی تاکید کرد: یک تیم تخصصی پزشکی جهت بررسی کامل زوایای این موضوع تشکیل شده تا مشخص شود که در حال حاضر انجام دزیمتری در این بیمارستان به شکل صحیحی در حال انجام است. 

کرمی با تاکید براینکه هنوز آماری از میزان آسیب وارد شده به پرسنل و مراجعه کنندگان بیمارستان وجود ندارد، اعلام کرد: در صورت احراز تخلف یا ترک فعل مدیران بیمارستان نسبت به تعقیب و بازداشت آن‌ها اقدام می‌شود. 

وی تصریح کرد: همچنین طبق بررسی‌های انجام شده، سارقین حدود پنج میلیارد تومان به این بیمارستان خسارت وارد کرده اند.

دادستان کرمانشاه در پایان متذکر شد: مجازاتی سخت در انتظار عاملین سرقت از بیمارستان امام رضا (ع) خواهد بود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *