برگزاری نمایش مستند پرتره‌های کمیابِ هفت تن از مشاهیر تاریخ سینما با زیرنویس فارسی از ۲۰ تا ۲۶ خرداد در پردیس چارسو

۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۲:۴۶
کد خبر: ۴۷۱۵۸۹۲
دسته بندی‌: فرهنگی ، عمومی
برگزاری نمایش مستند پرتره‌های کمیابِ هفت تن از مشاهیر تاریخ سینما با زیرنویس فارسی از ۲۰ تا ۲۶ خرداد در پردیس چارسو
مستندهای پرتره هفت سینماگر شناخته شده جهان در قالب برنامه «هفت، سینماپرتره» از ۲۰ تا ۲۶ خرداد در پردیس سینمایی چارسو به نمایش در می‌آید.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی گروه سینمایی هنر و تجربه، در ادامه نمایش‌های ویژه فیلم‌های هنری و تجربی رویداد فیلم‌های مستند پرتره سینمایی با عنوان «هفت، سینماپرتره» از روز شنبه ۲۰ خرداد تا جمعه ۲۶ خرداد در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود. 

بر اساس این گزارش هر روز از ساعت ۲۰ یک فیلم مستند از یک سینماگر شناخته شده به نمایش در می‌آید و پس از نمایش فیلم نشست نقد و بررسی اثر با حضور و اجرای امیر قادری و با حضور و همراهی فیلمسازان و منتقدان نام‌آشنای سینما برگزار می‌شود.

در این رویداد فیلم‌های مستندِ کمیابِ "فیلنی هرگز پایان نمی‌یابد" به کارگردانی  یوجینو کاپوچو، مستند "جانگو و جانگو - سرجو کوربوچی"  به کارگردانی لوکا رنا، مستند "یک سال در زندگی اینگمار برگمان" به کارگردانی جین مگ نیوسان، مستند "روح پیتر سلرز" به کارگردانی پیتر مداک، مستند "لینچ- اوز" به کارگردانی الکساندر او فیلیپ، مستند "فورمن در برابر فورمن" به کارگردانی هلنا ترشتیکوا و یاکوب هینا، و مستند "چشمان اورسن ولز" به کارگردانی مارک کوزینز با زیرنویس فارسی، به نمایش در می‌آید.

این رویداد توسط گروه سینمایی هنر و تجربه و با همکاری مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، جشنواره سینماحقیقت، وبسایتِ کافه سینما و پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود.

علاقمندان برای شرکت در این مراسم می‌توانند از تاریخ ۲۰ الی ۲۶ خرداد هر روز ساعت ۲۰ به سالن شماره دو پردیس سینمایی چارسو مراجعه کنند. حضور در این رویداد آزاد و رایگان است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *