نظارت روزانه و مستمر بر روی محصولات پروتئینی در میادین میوه و تره‌بار

۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۲:۴۷
کد خبر: ۴۷۱۵۷۷۰
دسته بندی‌: جامعه ، عمومی
نظارت روزانه و مستمر بر روی محصولات پروتئینی در میادین میوه و تره‌بار
معاون بهره‌برداری و بهداشت سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران گفت: نظارت بر روی مواد پروتئینی عرضه شده در سازمان سخت گیرانه، روزانه و مستمر است.

خبرگزاری میزان _ به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر، محمد سرابنشین در مورد وضعیت بهداشتی مواد پروتئینی عرضه شده در میادین و بازار‌های مربوط به سازمان میوه و تره بار شهرداری تهران اظهار کرد: نظارت روزانه و مستمر بر روی محصولات پروتئینی از بدو ورود تا زمان عرضه در میادین و بازار‌های مربوط توسط سازمان میوه و تره بار شهرداری تهران انجام می‌گیرد. 

وی افزود: به لحاظ فنی و بهداشتی مرغ با وزن حدود ۱/۶ کیلوگرم تا ۱/۸ کیلوگرم کیفیت بالاتری نسبت به مرغ‌های سنگین دارند لذا بیشتر مرغ‌های عرضه شده در میادین و بازار‌های مربوط به سازمان میوه و تره بار شهرداری تهران زیر دو کیلو وزن دارند.

سرابنشین ادامه داد: در میادین و بازار‌های مربوط به سازمان میوه و تره بار شهرداری تهران برای ارتقاء بهداشت و کیفیت محصولات مواد پروتئینی زنجیره سرد به خوبی رعایت می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: محصولات پروتئینی اعم از گوشت قرمز و مرغ از زمان ورود به میادین و بازار‌های مربوط به سازمان میوه و تره بار شهرداری تهران تا زمان عرضه به شهروندان تحت نظر دامپزشکان، مدیران و همچنین ناظرین سطح بازار قرار دارد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *