درویش: جدایی گل‌محمدی؟ با حواشی می‌خواهند پرسپولیس را اذیت کنند

۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۸:۱۲
کد خبر: ۴۷۱۵۷۲۱
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
درویش: جدایی گل‌محمدی؟ با حواشی می‌خواهند پرسپولیس را اذیت کنند
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: یحیی گل محمدی یک سال دیگر قرارداد دارد و این‌ها مسائل حاشیه‌ای است تا تیم ما را اذیت کنند.

خبرگزاری میزان - رضا درویش بعد از پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس در فینال جام حذفی و کسب دوگانه قهرمانی، اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*در شب ولادت امام رضا (ع) به هواداران پرسپولیس عیدی دادیم. از مدیران صداوسیما تشکر می‌کنیم. با توجه به اینکه ظرفیت ورزشگاه کم بود بازی را به خوبی پوشش دادند. از آنجا که همه ملت ایران پرسپولیسی هستند مگر عده‌ای کم، مردم ایران در این شب عزیز خوشحال بودند!

*یحیی گل محمدی یک سال دیگر قرارداد دارد و این‌ها مسائل حاشیه‌ای است تا تیم ما را اذیت کنند.

*از تدارکات تیم تا بیرانوند که قهرمان آسیاست، جزو بهترین‌ها هستند. این‌ها حاشیه هستند و طرفداران همه وقایع را به خوبی می‌بینند.

*بیرانوند مقابل هیچ تیمی پا پس نکشید، هیچ وقت احساس غرور نکرد و با تمام تلاش در زمین مسابقه حاضر شد.

*پاداش اعضای تیم را مردم باید بدهند. اگر بخواهیم در حد شایستگی بازیکنان پاداش بدهیم باید همه بانک‌های ایران را جمع کنیم. دلخوشی مردم بزرگ‌ترین پاداش برای اعضای تیم است.

*من باید از همه هواداران و تیم پرسپولیس تشکر کنم. از کوچک‌ترین بازیکنی که در تیم پایه‌ها بازی می‌کند تا گل محمدی و پیروانی که زحمات زیادی کشیدند. می‌خواستیم دیشب پاداش بدهیم به دلیل مشکلی که سیستم دیشب داشت، نتوانستیم.

*اینقدر پیروانی خوب مدیریت کرد که روز بازی همه گفتند کسی دنبال این مسائل نیست که پاداش قبل بازی را بگیرد. این همدلی را مرهون تفاهم پرسنل باشگاه هستیم که به آن‌ها خسته نباشید می‌گویم.

*به همه هوادارن پرسپولیس باید این نوید را بدهیم که این همدلی را در جام باشگاه‌های آسیا بروز می‌دهیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *