حمایت وزارتخانه‌های نیرو و علوم از تولید دانش‌بنیان در صنعت آب و برق

۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۲:۵۴
کد خبر: ۴۷۱۵۵۷۲
دسته بندی‌: اقتصاد ، عمومی
حمایت وزارتخانه‌های نیرو و علوم از تولید دانش‌بنیان در صنعت آب و برق
آئین افتتاح برنامه مشترک وزارت نیرو و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمینه مهارت‌افزایی و اشتغال‌آفرینی دانشجویان موسوم به طرح «شهید علی‌وردی» به میزبانی شرکت ایران ترانسفو دقایقی پیش برگزار شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت نیرو (پاون)، سلسله رویداد‌های مهارت‌افزایی و اشتغال‌آفرینی دانشجویان، صبح امروز چهارشنبه با حضور «مریم کارگرنجفی» معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزیر نیرو و «قاسم عموعابدینی» معاون آموزش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت رسمی آغاز به‌کار کرد.

با توجه به اهمیت حضور نیروی انسانی متخصص و کارآمد در صنعت برق، وزارتخانه‌های نیرو و علوم، تحقیقات و فناوری برنامه مشترکی را به منظور مهارت‌افزایی و اشتغال‌آفرینی دانشجویان در قالب ماده ۱۷ حمایت از تولید دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین و فناور در صنعت آب و برق در دستور کار قرار داده‌اند.

بر این اساس، در این برنامه که به نام «شهید آرمان علی‌وردی» مزین شده است، حوزه‌های فعال در صنعت آب و برق با همکاری دانشگاه‌های سراسر کشور میزبانی حضور میان مدت دانشجویان را فراهم کرده و از طریق مشارکت اساتید راهنما و خبرگان بخش صنعت، زمینه مهارت‌افزایی، استعدادیابی و اشتغال‌آفرینی آن‌ها را فراهم می‌آورند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *